Электродный котел своими руками

Тема у розділі 'Электрокотлы', створена користувачем orwe, 26 чер 2012.

  1. Alexs1973

    Alexs1973 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    1
    всем привет. Тема я гляжу давнишняя. Но тем кто будет экспериментировать, настоятельно не рекомендую использовать постоянный ток в электродных котлах. Поскольку вы получите прекрасный электролизер и массу впечатлений от действия "гремучего газа" - смеси водорода и воздуха.
     
    Юрий Иванович Паденко подобається це.
  2. serter

    serter Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    украина
    Пятий рік працює галан в квартирі і ніяких проблем крім сезонного обслуговуванні. На світло там дають дешевший тариф плюс субсидії плюс утеплення квартири знадвору плюс багатотарифний лічильник і
    як наслідок за світло за грудень не платив нічого покрили все субсидії бо було ще трохи переплачено.
     
    Voyutichi подобається це.
  3. genic32

    genic32 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Эксплуатируем котлы на производстве и у себя дома. только переменный ток, чтобы не было электролиза, вода подготовленная. используется дистиллированная вода с содой, либо пищевая, либо кальцинированная.После двух сезонов на электродах легкий темный цвет, ни какой накипи и никаких раковин так, что менять электроды думаю не скоро. Электроды из обычного черного кругляка. А по поводу дороговизны в виду нынешней цены на газ самый оптимальный вариант. При сильных морозах 300 Квт в месяц - котел стоит дома, дом 73 кв.м не утеплен в системе около 100 литров воды, вода залита дождевая. Проживаю в пригороде Харькова.
     
  4. serter

    serter Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    украина
    За весь час роботи електродного котла ніяких нарікань раз у рік долив води і поїхали грітись котел поставив у своїй квартирі і сусідам поставив такий самий польот нормальний і не видумуйте тут всякої розумної єрунди робіть і непожалієте
     
  5. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    А ви аскет. А лампочки, телевізор там, у вас є? І скільки чоловік проживає?
    Мені справді цікаво.
     
  6. serter

    serter Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    украина
    @rondlyk, Ти дурочку не включай якщо чоловік пише що працює значить так і є поки ти тут тролиш гарні роботи народ гріється і з таких умніків сміється в мене такий котел сьомий рік паше без проблем
     
  7. genic32

    genic32 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Какой телевизор? Это сугубо отопление. Все остальные электроприборы плюс. Приблизительно 90-120 КВт. 3 чел.
     
  8. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Хам (ивр. ‏חָם‏‎, греч. Χαμ, Cham, араб. حام‎, xam, «горячий») — Біблійний персонаж, що пережив всесвітній потоп, один из трьох синів Ноя, легендарний праотець африканских народів, що дав початок поняттю «хамства», яке означає зневажливе ставлення до культурних заборон.
    Звичайно що працює, я їх кілька десятків замонтував. Ви бува повідомлення не плутаєте.
    Ось моє повідомлення:
    І мені справді цікаво, ЯК, у приватному житловому будинку, при ел. опаленні можна спожити лише 300кВт*год ел. енергії за місяць. Якщо навіть припустити що у дописувача відсутні телевізор, холодильник, комп та інші блага цивілізації, залишається питання ЯК у
    тепловтрати 0,416 кВт*год.
     
    Vladimir1966 подобається це.

Поділитися цією сторінкою