Сушильна камера своїми руками

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем ЮРЕЦ К, 28 бер 2012.

  1. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    у цій зоні штабеля збільшити майже вдвічі переклади та рідше класти доску,а ще краще розпилювати по серцевині(вона однаково лопає та іде в дрова).Якось читав про це ,та вже не памятаю джерела.

    десь біля Львова є чоловік,котрий спеціалізується на таких котлах,він буває з своїми зразками на виставках деревообробних у Львові.З першого погляду котли не дуже,але в роботі непогані,мої знайомі замовляли у його котла у сушку на 30 кубів.Та як на мене з тирси паливо ніяке для сушки деревини,в крайнім випадку можна взяти 150-200 літрового булера,але підключати не поокремо канали,як я це робив раніше,а закоротити їх по колу(це я зрозумів після прешої проби).В результаті на виході будете мати два канали з температурою на виході до 80 градусі,якшо топити помірно,а то і більше.При такому вентиляційному обладнанні,як у вас,думаю ефективність зросте в рази.В мене взагалі у якості вентилятора компресор(так називають двигун зкрильчаткою чомусь) від пилососа на 2 кіловати,та куча недоробок,та з 12 відсотків півкуба просушив за 4 дні.
     
  2. Артур геній

    Артур геній Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Волинь.
    Підкажіть що можна з балона газового зробити
     

Поділитися цією сторінкою