Помогите выбрать котел на гостиницу 1000 м2

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем prokat_vinnitsa, 7 тра 2012.

  1. AlexGU

    AlexGU Майстер

    Повідомлення:
    379
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киев
    чому вибір ліг на неї? адже в котельні ТТ котел.
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    це система з оцинкованої сталі,високий робочий тиск і температура,в котельні використані діаметри від 54 до 28.міддю це булоб ну дуже дорого,металом із зварщиком(постраждав би зовнішній вигляд,а робота мабуть також би не дешево вийшла)придивіться кількість колін,згонів!рахував і не раз,до 28 діаметру включно-дешевше міддю,від 28 ця система дешевша!

    Добавлено через 3 минуты 44 секунды
    AlexGU, на ваших фото здається також використана дана система трубопроводів?ви мене перевіряєте щодо компетенції в даному матеріалі?чи на Вашу думку дана система не підходить для котелень на Т.П котлах?обгрунтуйте!
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Помогите выбрать котел на гостиницу 1000 м2

    так
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Помогите выбрать котел на гостиницу 1000 м2

    Voyutichi, дякую,буду взнавати,я тільки за те щоб підтримати вітчизняного виробника.акумулюючі ємності лише в них беру.якість мені подобається.
     
    1 людині також подобається це.
  5. AlexGU

    AlexGU Майстер

    Повідомлення:
    379
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Помогите выбрать котел на гостиницу 1000 м2

    да ні ))) чого ви так в штики одразу? ))) я б не робив на КАНі... в мене своє бачення і досвід. Одного разу зробивши більше не вертаюсь до КАНу. (не довіряю я резиночкам і однобічному пресу, ІМХО)


    підтримую!!! сам їх використовую майже постійно.
     
    1 людині також подобається це.
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Помогите выбрать котел на гостиницу 1000 м2

    я прошу вибачення,якщо образив своєю відповіддю.повернімось до кану,у вас були рекламації на оцинковку?точніше на їх з"єднання?якщо так,то чи самі виконували монтаж?я ніскільки не захищаю оцинковку,просто хотілось би знати статистику,я ж лише по собі не можу її робити!звертався в представництво кан,запитував про рекламацію оцинковки.відповідь була,що рекламація була і то через те,що не заземлений трубопровід був,і блукаючі(чи як там,я не електрик)токи пошкоджували з"єднання.

    Добавлено через 1 минуту 49 секунд
    AlexGU, поділіться своїм досвідом!яким матеріалом ви б виконували котельні на Т.П котлах?

    Добавлено через 12 минут 53 секунды
    ось сталь і мідь.тут діаметри дозволили,точніше потужність дозволила використати менші діаметри[​IMG][​IMG]
     
  7. AlexGU

    AlexGU Майстер

    Повідомлення:
    379
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Помогите выбрать котел на гостиницу 1000 м2

    сталь та мідь на твердому припої. Як на мене найкраще.

    А відносно прес. сталі: при порушенні геометрії вона протікає, так як прес односторонній; резинки мене не вразили... та і якось вона по ціні мене також не вразила. Мідь є мідь. Прес кановський відповідно регламенту.

    У Вієги є чудова оцинковка під прес (двосторонній прес), але також дорога. І то вона на фото в альбомах. Кану немає в альбомах.
     
    1 людині також подобається це.
  8. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Да согласен для ТТ котельных наилучшее решение это медь собранная на твердой пайке и сталь,Вот так делаем Мы,Показываю не для вся кого такого какие Мы молодцы а для других Мы ведь тут собрались опытом делится ,Что то Я подчеркну а может и у Меня кто то что то возьмет на заметку
     

    Вкладення:

    • DSC02021.JPG
      DSC02021.JPG
      Розмір файлу:
      157,3 КБ
      Переглядів:
      92
    • DSC02028.JPG
      DSC02028.JPG
      Розмір файлу:
      165,3 КБ
      Переглядів:
      98
    3 користувачам це сподобалось.
  9. AlexGU

    AlexGU Майстер

    Повідомлення:
    379
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киев
    Красота страшная сила ))) РЕСПЕКТ ребята!!

    а чего ТТ котел и без ТА? не стремно? я так никогда не делаю. Или котел с теплообменником охлаждения... мой опыт показывает лучше с ТА и между котлом и теплоаккумулятором гравитационку с большими уклонами и байпас из насоса.
    Как то так мне спиться спокойней.
     
    1 людині також подобається це.
  10. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    ТАм пока не видно но бойлерок имеетса на 300 литров и постоянная циркуляция ГВС,Плюс человек которому ставили в адеквате,Но конкретно этот ТТ смонтирован как резервный рядом стоит Ваилант ,Знаю что так нельзя но заказчик все порешал сч газовиками
     

Поділитися цією сторінкою