Помогите выбрать котел на гостиницу 1000 м2

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем prokat_vinnitsa, 7 тра 2012.

  1. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Да тут не поспориш нас и в жеские рамки загоняй все равно выкрутимся
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    та досить вже про той готель,там давно працюють.(не я)!хоч і дивились вони на мій об"єкт,котельню,щось не склалось!може я занадто дорогий для них.а от фото котельні з 4 Т.П котлів я так і не побачив!!!на слідуюючій неділі закінчую об"єктю.фото обов"язково покажу для (критики).
     
  3. prokat_vinnitsa

    prokat_vinnitsa Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Винница
    Я уважно слідкую за дебатами, які розгорнулись в рамках моєї теми, але конкретних пропозицій, та рішень не отримував.
    Стосовно Вас Іван, дійсно ви показали об,єкт, але мало того, що все було бігом бо я поспішаю, у Вас дивна модель ділової поведінки:
    1) В робочому стані ми не змогли нічого побачити( да побачили котел, навіть з приєднаними трубами), запустити неможна, відгуків власників не чули.
    2) На наш об.єкт поїхати відмовились(загальний час на поїздку в 2 сторони 1 година):Ваш аргумент беззаперечний, якщо буду робити то поїду, а так чого кататись. тим не менше, ми 10 разів почули , якщо будем брати матеріал не через Вас(Ваш магазин), то гарантію не отримаєм на роботу.
    3) Перед тим, як щось стверджувати, будьте впевнені в своїх словах(там давно працюють), хоча Ви в одному беззаперечно праві-нам дорого платити людині, яка не була на об.єкті, не переконала власника в своїй компетентності, а умов виставила, як проффесор.
    Всім дякую за поради, із задоволенням вислухаю ще, а також приймаються пропозиції стосовно монтажа системи опалення, сантехніки та каналізації, умови та місцезнаходження об.єкта в першому повідомленні данної теми.
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    я не хотів би проводити дебати стосовно нашої зустрічі,вона відбулась,лише те що нас пустили в котельню доводить дієздатність її.а запускати 60КВТ котельню щоб подивитись???як часто ви будете пускати в свою котельню людей зі сторони(навідь з монтажником),та ще й з її запуском?так я сказав,що працюю каном,системою PUSH,якщо буде другий матеріал відповідальності за його беззаперечну роботу я не несу.і кожен монтажник який працює з певним видом матеріалу не може брати на себе відповідальність за труби,що йому (нав"язав,привіз,найшов у знайомих) заказчик.надіюсь ви знайдете саме тих монтажників,що підуть на ваші умови.
     
  5. blago

    blago Бригадир

    Повідомлення:
    328
    Симпатії:
    163
    Іван 55555
    Нужно идти на компромисс. Не заказчики должны быть в зависимости от нас, а мы от них. Нужно убеждать заказчиков в своей правоте. Если, к примеру не рекомендуется ставить электросварные трубы на систему отопления, обоснуйте и докажите. Если, к примеру для отопления помещений в Грендландии или Ханты-Мансийском округе требуются пиролизные котлы с возможностью регулировки по мощности в широком интервале ,с незначительным изменением КПД, докажите.
     
  6. AlexGU

    AlexGU Майстер

    Повідомлення:
    379
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Помогите выбрать котёл на гостиницу 1000м2.

    а ще краще завязуваты на картковий вхідний замок, він і видслідковує наявність в номері клієнтів.
    Перед євро здав готель за таким принципом. Все відключається при виході з номера.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Помогите выбрать котёл на гостиницу 1000м2.

    може бути дискомфорт. Я, наприклад, часто виходив на короткий час (1-2 години). буде враження низької температури.
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  8. AlexGU

    AlexGU Майстер

    Повідомлення:
    379
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Помогите выбрать котёл на гостиницу 1000м2.

    затримка налаштовується. Все ок, по такому принципу майже усі сучасні готелі йдуть.
     
    1 людині також подобається це.
  9. prokat_vinnitsa

    prokat_vinnitsa Підмайстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Винница
    Порозумілись з Іван 55555, працює в мене на об'єкті, думаю скоро будуть фото його роботи.
     
  10. Игорь сан

    Игорь сан Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Чернівці
    Ви вже зробили опалення? Можна побачити проект будинку?
     

Поділитися цією сторінкою