Помогите выбрать котел на гостиницу 1000 м2

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем prokat_vinnitsa, 7 тра 2012.

  1. AlexGU

    AlexGU Майстер

    Повідомлення:
    379
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киев
    ТТ котлы это хорошо, но я чет больше тепловые насосы люблю ))
     
  2. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Я их тоже люблю, а вот заказчики не дуже. Цену покажеш и ящик корвалола сразу на стол ставиш.
     
  3. AlexGU

    AlexGU Майстер

    Повідомлення:
    379
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киев
    та то просто не разобравшись они так реагируют. Гостиница самое то для ТН. Две системы в одной и отопление и кондиционирование. Если сравнить 2 системы с одной ТН то ТН будет у руля. Просто мы закам не правильно показываем. Я вот заканчиваю под киевом гостиничку на 50 номеров, так там на начало стройки уже было определенно что будет ТН и система с ним вышла дешевле чем раздельно отопление и кондиционирование.
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    це дивлячись в якому регіоні об"єкт.в урочищі драгобрат у серпні ще лежав сніг,а в кінці вересня вже випав сніг.літа буквально декілька неділь.ось так.хоча тепловий насос хороша штука,та окупність його...ого-го!на якомусь форумі був підрахунок,що більше 25 років.знов-таки залежить від багатьох факторів.приватне житло чи комерційного призначення,площа обігріву,то що.
    признаюсь-ще не встановлював,зато знаю до кого треба буде звернутись за порадою AlexGU

    Добавлено через 3 минуты 27 секунд
    :):)beer
     
    2 користувачам це сподобалось.
  5. AlexGU

    AlexGU Майстер

    Повідомлення:
    379
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киев
    ммм так до вас на лижі можна їхати ))
     
  6. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    И на санки:vo::vo::vo::vo:
     
  7. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    ну снігу ще не так багато,трохи розтав,а от працювали там електрики з Вінниці і увересні за ніч випав сніг,майже по коліно,бачили б ви їх очіO=-O=-O=-я також був трохи в шоці,вдягнуті всі то по літньому!а на буковелі снігові пушки працюють вже.
     
  8. AlexGU

    AlexGU Майстер

    Повідомлення:
    379
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киев
    мммм цікаво! обожнюю лижі )) треба вашу рекомендацію куди їхати
     
  9. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    на буковелі дорого,і гірки невеличкі,а от на драгобраті набагато дешевше,і траси набагато вищі.звісно їхати краще після новорічних свят,ціна з харчуванням порядку 250грн доба.ну звісно не VIP номер.є і дешевші,про умови не знаю.зверніться до Т.С він вас зорінтує по цінах і умовах,може й знижку форумчанам зроблять!;-)від їх готелю до пійомника 50м.я боюсь лиж,як подивлюсь по новинах про зіткнення не зовсім тверезих відпочивальників,так бажання й зникає.я краще в грибочки походжу!от які там білі гриби!?на обслуговування котельні якраз осінню і буду їздити.
     
    3 користувачам це сподобалось.
  10. Руслан099

    Руслан099 Майстер

    Повідомлення:
    724
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Киев
    А середня температура у зимку? на скільки памятаю зима досить мяка. А для НОРМАЛЬНОГО теплового насосу "воздух-вода" критична температура -15. Але є насоси які видають досить пристойний СОР (2,8) до -20С. Якщо ставити геотермальну систему- грійтеся собі хоч у -30)).
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою