Твердопаливний котел CANDLE

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем ПЕТРО Ф, 1 кві 2012.

  1. Владимир...

    Владимир... Новачок

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    0
    Весной буду менять обвязку(увеличение диаметра),так же советуют трубу подачи после подсоединения сделать сразу вверх и резко опустить,думаю,что в верхней точке поставят и группу безопасности.ну я так понимаю как дилетант,может что то изменится.а я уже устал от этого,т.к.разгадка где то близко,но никто не может решить проблему,а представителей от фирмы нет, спасибо.
    --- добавлено: 26 лют 2019 у 13:53 ---
    а пока очень плавно делаю растопку, довожу до 42°и через короткие промежутки довожу до заданной температуры
     
    Останнє редагування модератором: 6 бер 2019
  2. Fizmatvij

    Fizmatvij Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Дайте Ваш номер вайберу щоб поспілкуватись.
    --- добавлено: 15 тра 2020 у 23:28 ---
    Народ усім привіт, допоможіть бо не знаю, яка темпаратура на аозвратці має бути в котел Кендл 35, і який трьохходовий ставити із якою темпаратурою підмішування?
    --- добавлено: 15 тра 2020 у 23:48 ---
    @rondlyk, дайте Ваш вайбер
    --- добавлено: 15 тра 2020 у 23:52 ---
    ,,,,
     
    Останнє редагування модератором: 23 тра 2020
  3. Fizmatvij

    Fizmatvij Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Доброго дня,якщо ви рішили дане питання це добре,якщо ні то можливо у кого ь таке буде от як я вийшов із цієї проблеми,при розпалювання теж починало стукати, реагувала стрілки показання тиску і преба було спочатку на 50 градусах гріти приблизно 20 хвилин потім на 55 і так далі піднімаючись вище. Я зв'язався із представником котлів кандле в Литві які їх виготовляють він пояснив що то не в котлі справа а тещо навколо нього, стрілка та що має показувати тиск завжди повинна бути на 1, чи котел холодний чи при температурі 70 градусів має піднятись тільки на 3 мм. А в мене піднімалось аж чуть не до 1.8. а на холодно падала но 0, тому треба злити воду з котла і понаново наповнити до поділки 1, також крім цього має працювати розширювальний бачок якщо він не працює а саме в ньому не має відповідного тиску то буде так стукати, просвітив дійсно було забагато, зробив як він сказав і уже нічого не стукає зразу розганяю на 70.
    --- добавлено: 16 тра 2020 у 04:03 ---
    Цей полумісяць він іде із заводу впритул але не щільно закручений при транспортуванні відходить заїжджає із. Свого місця, тому не кожен за нього знає.
    До речі оцей полумісяць і в його частині зверху потрібно чистити раз в місяць.
     
    Останнє редагування модератором: 23 тра 2020
  4. Твердотоп Сервис

    Твердотоп Сервис Підмайстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    15
    в стропуве так
     
  5. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    @Твердотоп Сервис,
    А як дьогтем заросте , як іх виймати . Чистити то треба ? Звісно на новому котлі нема проблем. Якщо самі пробували на працюючому , поділіться досвідом.
     
    Iven подобається це.
  6. Твердотоп Сервис

    Твердотоп Сервис Підмайстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    15
    да штук 20 котлов распаковал с помощью газовой горелки, молотка, кочерги и ершика. Греешь, бьеш по серпу аккуратненько горизонтально направляя.. потом чистишь. Нужно руки заматывать термоусадочной пленкой по плечи. Но курточка воняющая дегтем обязательно в переодежке возится с собой
     
  7. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Зато с каждым установленным котлом формируется спрос на его дальнейшее обслуживание )
    Так с пол сотни поставили - работой на зиму обеспечены )
     

Поділитися цією сторінкою