Поделки из металла-2

Тема у розділі 'Кузнечное дело', створена користувачем Мирослав, 26 бер 2012.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 9 кві 2012.
  1. Голосую!

    93,3%
  2. Утримався.

    6,7%
  1. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Вчора ввечері доробив ще один сувенір - подарунок сестрі, вона працює в Італії, і оце приїжджала на тиждень додому. Вчора ж і вручив - зараз вона вже десь на митниці...

    S3010021.jpg S3010027.jpg S3010031.jpg S3010037.jpg S3010041.jpg

    Роза зроблена окремо, вазочка - окремо, потім зварені.
    Власне ваза - уявна, виділений закрученими лініями шматок простору =).
    На фото - заключні стадії: розігрів всього виробу для утворення окалини, виріб, підготований до лакування. ну і готовий виріб. Патинувану наносив жорстким пензликом.
     
    4 користувачам це сподобалось.
  2. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.856
    Это то,что навеяло!
    Машины я душой люблю,
    Цветы в металле-плиз!
    Шашлык,Вино иль мясо в барбекю!
    Любой для вас каприз!!!
    С уважением Дед Хоттабыч!
     
  3. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Дед Хоттабыч, Вы прям-таки мой портрет в стихах создали! :-D Спасибо! :vo:
    beer
     
  4. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Вчора вечір розпочався з проблем - вмер двигун витяжки. Втім нарікання на її ефективність були давно , то є привід для серйозної реконструкції.
    Однак розпалювати горн чи вмикати електрозварку в невеликій майстерні при непрацюючій витяжці - садомазохізм, тому завершення робіт, які ще могли поповнити цю тему перенесено на потім (після реконструкції) hello.

    Подумавши, вирішив просто показати результати в теперішньому вигляді.
    Якраз вчора хотів доробляти мангал. Власне, мангал робився ще минулого літа, в серпні. Але тут трапилась аварія на газопроводі і місто тиждень провело без газу. Тож незакінчений, але вже працездатний мангал терміново був перебазований на двір і чесно варив їжу (і стерилізував консервацію!) для моєї сім'ї весь час доки не запрацювала газова плита. А далі так і зостався, працездатний, але не закінчений.
    Останній його виступ був приурочений до 8 березня - варилася УХА
    https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=1176&page=11 post 109
    Але ж не закінчений ... то й хотів до Паски надати йому завершеного вигляду. Втім є ще тиждень =).

    S3010046.jpg S3010019.jpg S3010019a.jpg S3010021.jpg S3010023.jpg

    Мангал виготовлено із квадратного прутка на 10 і листового заліза 1,5 мм. В окремих елементах використані пруток ф8, квадратна труба 20х20, жменя кульок від різних підшипників :) і навіть шматок смуги 20мм від торсіону підвіски "Запорожця" :-D (на пружинне кільце щипців). Всі деталі пофарбовані термостійкою фарбою Tikkurila Termal. Родзинка мангалу у регулювання віддалі між тацею з вугіллям і верхнью площиною мангалу, де за звичай розміщується м'ясо: у нижню частину мангалу вварено направляючі з квадратної труби і прилаштовані есцентрики на поворотній осі. Ще один момент - в дні мангалу передбачені поворотні заслінки для регульовання подачі повітря (втім, це актуально буде лише на завершеному виробі, коли будуть зашиті бокові стнки). До мангалу зроблено підставку для казанка, щипці і кочергу. Є ще лопатка, тільки вона в котельні :-[, працювала всю зиму ...

    Що не вспів зробити: не обшив мангал з середини додатковою бляхою (має знизити температуру зовнішнього каркасу, а то аерозольна емаль на декоративних елементах обгорає :down:. Не зробив ручки керування підйомом таці з вугіллям і заслонок подачі повітря (мають бути на зразок машинного телеграфа в старих кораблях, з фіксуючим сектором) і, головне!, не вспів зробити дашок (для його установки передбачені направляючі з квадратної труби на бокових стінках мангалу) - двопохилий, з закрученими краями, щоб вода у випадку доща не лише не падала на вогонь і м'ясо, але й не стікала за комір митцю від кулінарії (себто мені :-D :-[)
     
    2 користувачам це сподобалось.
  5. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    І ще одна не завершена робота. Банально не вистачило вільного часу. Втім. я не дуже розстроєний - підсвічник задуманий як подарунок на день народження - доньці у липні виповниться 21 - тож час іще є.

    p3010026.jpg p3010020.jpg p3010024.jpg p3010023.jpg

    Це, якщо дозволите, скоріше різьба по металу :-D.
    Основа - знайдена на ринку куляста (трохи більше 8 см в діаметрі) свічка, під неї прийшла ідея. Пальці вирізані і трохи наварені з квадрату 10,12 і 14, таріль під свічку ще не викована (з листового металлу), підставка - теж.
    Втім, цікава компоновка і у одної руки. що подає свічку - може ще загальну композицію зміню hello .
     
    2 користувачам це сподобалось.
  6. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.856
    То не свеча-Я шар держу железною рукою!
    Люблю творить! И это я нескрою!!!
    Шашлычницу до Пасхи? Ну незнаю...
    Коль постараюсь,то успею к маю!

    Добавлено через 24 минуты 48 секунд
    А Пасхальное яйцо в металле?!!!
    Такого вот вопроса Вы неждали?
     
    2 користувачам це сподобалось.
  7. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    :) :-D rofl :down: :rubanok:

    интересная идея, жаль запоздалая ...
    Может через год?
     
  8. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.856
    Подождем,помаемся.
    Пока пообщаемся.beer
     
    1 людині також подобається це.
  9. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Конкурс завершився, і я дякую всім, хто виразив мені свою підтримку.
    Але життя триває, і моя робота з металлом теж. Думаю, адміни, як і іншим разом, рознесуть теми по відповідним розділам, і я буду в майбутньому доповнювати тему фотографіями нових робіт. Запрошую на майбутнє.
     
    5 користувачам це сподобалось.
  10. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Re: Поделки из металла-2

    Ну що Ви .
    Це Вам спасибі , за дуже хороші роботи .
    За розповідь за фотозвіт . :Hi:
    З минулою вербною неділею Вас .
    На другий конкурс чекаємо на виковану гілку верби . ;-)
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою