Західна здибанка !!!

Тема у розділі 'Туризм и путешествия', створена користувачем Б.А.Р, 24 бер 2012.

?

Коли проведемо здибанку??? Прохання голосувати!

  1. 2-га половина травня

    11,4%
  2. 1-ша половина червня

    22,7%
  3. 2-га половина червня

    29,5%
  4. Чемпіонат відбудеться в третій декаді серпня

    11,4%
  5. Можу практично у будь-який час!

    38,6%
  6. Інший варіант (пишем пропозиції в темі!)

    11,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Західна здибанка !!!

    Soloni, ви не погоджуєтесь що Вінниця розташована в Центральній Україні? :)
     
    1 людині також подобається це.
  2. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Західна здибанка !!!


    Що тобі Soloni не сподобалось ?
    Перше повідомлення і якого плану ?
    Прочитай і задумайся над ти що ти процитував . :bratan:
     
  3. Novak

    Novak Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    87
    Адреса:
    Тернопіль
    Привіт усім!
    Отримав листа про цю зустріч і побачив, що вона таки планується в Тернополі, в моєму місті. На жаль, повноправним учасником заходу бути не зможу, проте постараюсь навідатися до компанії, якщо вдасться.
    Хотів би вам порадити ретельно вибрати місце для десанту. Поблизу Тернопільського ставу є декілька місць, але для 30+ чоловік підійде далеко не кожне.
    Б.А.Р. виставив фото місця біля мосту в с. Біла, проте, здивувало, що написав, що воно 200 м від готелю "Галичина". Насправді там більш, як 2 км відстані.
    Місцина простора, поруч і став і річка. Риболовля там не дуже, але відпочити можна.
    До найближчого (відомого мені) джерела, приблизно 1.5 км.
    Там ще було фото пісчаного пляжу ("Дальній пляж" - по-місцевому), це майже поруч (500 м) від мосту на с. Біла, але там важко розміститися такій кількості людей в наметах.
    В парку Загребелля ("на горі") місце ніби і є, але там багато народу на вихідні приходить з Тернополя.

    П.С. Не забудьте про комариків, вони у нас надокучливі і голодні =)
     

    Вкладення:

    2 користувачам це сподобалось.
  4. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Re: Західна здибанка !!!

    Я машиною проїхався ніби близько було .:-[
    І народ прогулювався по дорозі .

    [​IMG][​IMG]

    Novak на карті можеш тикнути де є джерело ?

    Якщо треба то я можу відстань поміряти .hello
     
    1 людині також подобається це.
  5. фон

    фон Прораб

    Повідомлення:
    814
    Симпатії:
    394
    Відповідь: Західна здибанка !!!

    Всім привіт. Дуже шкодую, що не слідкував за перепискою в темі, але я за здибанку і обовязково буду. Я проживаю 50км від Тернополя у м. Бережани. Якщо б слідкував за темою, то запропонував би вам здибанку в БЕРЕЖАНАХ - є багато хороших місць (замок Сінявського, парк Потоцького - парк створював той самий архітектор, що і створював Софіївський парк в Умані)http://photo.i.ua/user/1542435/85700/. За містом є декілька кемпінгів, де можна розташуватись з палатками. Але місце вже визначине в Тернополі. Питання дров, палаток (4-5 штук), казанів 10-15-20літрів, мангал - можу організувати. Головне щоб було визначене точне місце проведення.
     
    1 людині також подобається це.
  6. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Західна здибанка !!!

    фон, насправді місце ще можна підкорегувати, тільки щоб не далеко від Тернополя - бо ж треба буде якось забрати тих, хто прибуде поїздом.
     
  7. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Західна здибанка !!!

    А чому "було" підтягуйся 3 або 10 червня в Тернопіль ,разом і виберемо місце . beer
    Можливо це хтось підтягнеться ?
    Кидайте мені в приват номер телефону я перезвоню . ;-)

    Ну заа допомогу наразі спасибі .:Hi:
     
  8. Novak

    Novak Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    87
    Адреса:
    Тернопіль
    Re: Відповідь: Re: Західна здибанка !!!

    Ось, відомі мені джерела із питною водою. Бачу, що туди таки зо два км, не менше (пішки, або на велосипеді). Машиною ще більше.
    Думаю, що поблизу в ліску можна знайти і інші джерельця, але чи там добра вода? dntknw
     

    Вкладення:

    1 людині також подобається це.
  9. Novak

    Novak Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    87
    Адреса:
    Тернопіль
    Re: Відповідь: Західна здибанка !!!

    Мені не потрібно "підтягуватися", живу я тут, тільки на іншому березі ставка.
    Якщо люди захочуть подивитися Тернопіль, то краще висадитися в парку Загребелля. Одначе, оскільки парк перебуває в зоні міста, то я не впевнений на 100%, що там можна безкарно розводити багаття і пити спиртне. В Тернополі діє заборона на вживання алкоголю в парках і скверах міста. В інших парках за цим пильнують, а Загребелля трошки осторонь, може там і пройде такий "номер".

    Якщо екскурсій в планах нема, а просто "вилазка на п"янку", то краще подалі від міста, міліції ... біля мосту в с. Біла - більш підходяща площадка.

    Сам я не беру участі в подібних заходах якраз через негативне ставлення до вживання алкоголю. Сумно і неприємно дивитися на те, як змінюються люди, як тільки "навживаються". Нещодавно була зустріч випускників вузу (25 років), ... що там казати... промовчу.
     
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Re: Відповідь: Західна здибанка !!!

    Тут треба внести ясність - вживання і зловживання. Можливо? Ви маєте на увазі останнє???:Hi:
     

Поділитися цією сторінкою