Чим приклеїти скло до дерева, щоб не було видно!?

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Yelik, 24 бер 2012.

  1. А.М.

    А.М. Прораб

    Повідомлення:
    541
    Симпатії:
    261
    Адреса:
    Крым
    Вот я и пишу - непонятна цель. Надо торец приклеить или по пласти, для чего. Тогда можно будет что-то толково предложить. Лучше бы эскиз соединения.
     
  2. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    -так, це було-б добре
     
  3. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Видать со "специалистами" общались. Таких тоже, увы, хватает... Впрочем, как и везде и во всем.
     
  4. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Чим приклеїти скло до дерева, щоб не було видно!?

    Я клеїв віконне скло до дерев'яної рами простим прозорим силіконом .Потім, при заміні скла не міг відірвати його від дерева. І місце зклеювання прозоре, не помітне.
     
  5. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Чим приклеїти скло до дерева, щоб не було видно!?

    це типова посадка,виготовляючи вікна завжди скло на силікон:потужна герметизація+ рама вікна стає монолітом і можна (як хто) обійтись без шкантів(нагелів) та армування кутниками.Я міняв бите скло у 15 річній рамі,шматки зрізав тонким пожем,бо місцями рвались з деревиною і втрачалась чверть.
     
  6. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Re: Відповідь: Чим приклеїти скло до дерева, щоб не було видно!?

    Периодически пользуюсь силиконом.12 лет назад я тоже приклеивала стекло к деревянной раме.Высыхало за 10 мин и был просто монолит.А сейчас тот же силикон сохнет сутки и если конструкцию шевельнеш-отрывается.Кроме того стекло в окне еще четверть и штапики держат.А здесь надо приклеить чтобы не было видно.А это скорее всего стекло накладывается поверх дерева и контуры кваци из клея будут просвечивать.Это надо клей, который клеится УФ.
     
  7. ostapus

    ostapus Бригадир

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    250
    Адреса:
    Луцьк
    Ап-ну тему... треба приклеїти брусок до скла для подальшого кріплення конструкції ніжок стола. Дюралеві фланці та УФ клей - дуууже дорого. На сьогдні вартість 4 фланців з поклейкою 600грн.
    Як варіант - недюралеві фланці (треба знайомого токаря) або не УФ клей.
     
  8. А.М.

    А.М. Прораб

    Повідомлення:
    541
    Симпатії:
    261
    Адреса:
    Крым
    Продается клей для приклеивания автозеркал в Эпицентре. Я им клеил ручки на зеркальные дверцы - пару лет держатся. Если все же дерево - есть особопрочный силиконовый клей в тюбиках. В магазинах с метизами. Дорогой, но держит. И, наконец, аквариумный клей.
     

Поділитися цією сторінкою