Ортопедический матрас. Отзывы. Помогите с выбором

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем Катя-87, 23 бер 2012.

  1. Владислав Осадчий

    Владислав Осадчий Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Черкаси
    @yurec4yk, все правильно, дуже схожі. Тільки на вашому фото ліжко з клеєної дошки, ака з часом починає досихати...і результати непередбачувані . Та і взагалі товщина всього периметру конструкції відрізняється.
    Ось:
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 18 вер 2017
  2. yurec4yk

    yurec4yk Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    вони робляться в щиті і в масиві. На фото щит. Це ліжко що на 2 фото стоїть вже паро років і нічого не ссихається. Дерево бук, а не якась там сосна чи вільха
     
  3. Владислав Осадчий

    Владислав Осадчий Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Черкаси
    @yurec4yk, я радий, що у вас так. Я сказав, від слів друга, який робить в столярці вже років 15. Що результат при всихані непередбачуваний. Тут же з масиву липи.
     

    Вкладення:

  4. victor4

    victor4 Майстер

    Повідомлення:
    74
    Симпатії:
    47
    Адреса:
    Сумская обл.
    @Владислав Осадчий, Залишаюсь при своїй думці..
    Хм... щит, масив, клеяна доска.... бачу розмову підготовлених людей.. Простий покупець, як правило так глибоко не копає...
    Сам трохи в темі... навіть по фото ламель знайому побачив.. відмовився від цього виробника років зо п'ять тому, г..-но рідкісне , браку було...
    ЗІ. До слова, в мене куточок кухонний знайомий робив, з клеєної сосни, так років 10 уже - жодної тріщини... це я до того, що важливіше відношення до діла, а не матеріал, хоть і це важливо.
     
  5. Владислав Осадчий

    Владислав Осадчий Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Черкаси
    @victor4. "Бачу розмову підготовлених людей", ну тут насмішили. Я не збираюсь щось комусь доводити, тим більше вам. Мені тема допомогла при виборі, що придбав - описав (поклав і свою цеглину).
     
    Останнє редагування: 18 вер 2017
  6. Andrew101

    Andrew101 Майстер

    Повідомлення:
    41
    Симпатії:
    28
    Адреса:
    Київська обл.
    Оскільки тема ще жива, то додам свій досвід.
    7 років спав на матрасі Велам (модель "Адмірал", жорсткість 2 - це нижче середньої).
    Матрац був прекрасний, спина себе добре почувала. Через 7 років матрац виглядав і відчувався як новий, тільки в деяких місцях чохол був вже не так рівно натягнутий як раніше, але то не була проблема, під простирадлом не видно.
    Після переїзду теж планував придбати Велам, але біс поплутав і завів в Jysk. Звичайно, після ходіння по ТЦ будь-який матрац здасться комфортним, навіть Jysk, тому і купив його. Тепер страждає спина, сплю частіше на дивані і збираюсь повернутись до велам. Але вже не Адмірал, а щось більш жорстке, бо накачався на 15 кіло після переїзду і після ватного юску хочеться твердоти))
    В кого є матраци з 5 чи 7 зональними блоками пружин, прошу відгукнутись, чи це щось дає чи просто маркетинг?)
    --- добавлено: 3 лис 2017 у 22:49 ---
    Вище писали, що Sleep&Fly за 3 роки просів, так от, ще раз повторю - Велам - це якість, на відміну від цих новоявлених гаражних кооператорів, що розплодились за останні роки.
     
    Останнє редагування модератором: 11 лис 2017
  7. yurec4yk

    yurec4yk Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Andrew101 а Ви зайдіть до якось великого меблевого магазину і попросіть дати можливість полежати на матраці з зонованим блоком і просто покет спрінг. Якщо відчуєте різницю то значить є резон. Але якщо хочете брати пружніший, то кокос має бути полюбому, а чи відчуєте Ви зони жорсткості під кокосом, то я дуууужжжеее сумніваюся. На матраца при тих самих наповнювачах з зонованим блоком буде десь на 500-700 грн дорожче на двоспальному матраці
     
  8. dekmi

    dekmi Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    По поводу зонированного блока могу сказать, что будет удобней, точнее комфортней благодаря более мягкой поддержке в области плечей и головы, мы в свое время себе купили такой вариант с кокосовой койрой, чтобы был комфортно жесткий, но не "дубовый". В принципе уже более 5 лет пользуемся ничего не просело и непродавилось.
     
  9. Andrew101

    Andrew101 Майстер

    Повідомлення:
    41
    Симпатії:
    28
    Адреса:
    Київська обл.
    yurec4yk, у Велам покет-спрінги підвищеної жорсткості всі зоновані.

    Вибір такий:

    [​IMG] [​IMG]


    Ціна майже однакова.
    Зліва жорсткий класичний варіант, бонель. З обох боків однакова жорсткість.
    Справа зонований покет-спрінг, з одного боку жорсткий, з другого м'який.

    Здавалося б, другий варіант кращий, але матрац треба час від часу перевертати, а м'яка сторона для мене не комфортна.

    Також чув таке питання: який сенс в покет-спрінг, якщо кокосова койра компенсує всю "незалежність" пружин?)

    Піду тестувати, коли теорію вивчу))

    dekmi, Ви впевнені, що під кокосовою койрою зонованість не пропадає?)
     
    Останнє редагування: 4 лис 2017
  10. dekmi

    dekmi Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Я не знаю у кого что и где пропадает, но самое главное что нам с женой комфортно и спина не ноет, а это главный показатель для нас. Также сравнивать обычный блок Боннель и покет это тоже самое что сравнивать ланос и мерседес, вроде бы и то и другое машина...
     

Поділитися цією сторінкою