Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

Тема у розділі 'Проекты домов и коттеджей', створена користувачем окшурдна, 19 бер 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    на якомусь сайті, чи-то форумхаус чи де
    були порівняння лента з чорновим полом та плита - приблизно однаково
    плита трошки дешевше

    по бетону, для ваших розмірів - на плиту більше, з ребрами (які треба добре обміркувати меньше) утеплення ленти зовні - утеплювача меньше наполовину, з обох боків утеплювати ленту - приблизно однаково х плитою


    захистити машину від сніго, опадів і прямого сонячного світла
    і 80% негативних факторів ви значно послабили.

    втім скільки людей, стільки і поглядів на тему навіс/гараж
    але в цій темі це напевно офтоп
     
  2. окшурдна

    окшурдна Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    на одному з форумів, де особливо грунтовно засіли прихильники ушп, мені по плиті рекомендували тупо хрест на хрест і пофігу що під плитою за грунт. таких рекомендацій я не прислуговуюсь. і до усіх порад (так само як до власних міркувань) намагаюся ставитись критично. тому усе перераховую сам і намагаюся сам усе зрозуміти.

    про одноповерховий тип будинку і гараж я вже самовизначився. про плаский дах на 90%.

    при чому не його вартість (не така вона і значна в порівняні з чотири- чи двоскатним дахом під 45 градусів, хоча й дещо дорожча) чи експлуатаційні характеристики (при сучасних матеріалах експлуатований дах не проблема) мене сильно турбує, а його естетичність. в двоповерховому, без питань, перевага за пласким дахом. будинок високий і на хатинку гнома не буде подібний. в одноповерховому, та ще й з низьким цьоколем....... ось де є сумнів. хоча плаский дах і менша парусність, і менша площа тепловтрат (і утеплення) і можливість патіо на даху.......

    оскільки рідко в наших краях зустрінеш одноповерховий будинок, а з пласким дахом, і поготів. складно скласти враження від компютерної візуалізації.

    тут можливий один вихід. звести стіни, а потім наживо прикинути дах. але тоді летить проектна частина.....
     
  3. окшурдна

    окшурдна Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    ось, знову поарконив. варіант з різними дахами
     

    Вкладення:

  4. окшурдна

    окшурдна Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13м

    і ще десь так
     

    Вкладення:

  5. уматурман

    уматурман Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.788
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій плиті 12*13

    советуешь человеку как лучше, а он тебя грязью обливает.
    ну и народ...
     
    1 людині також подобається це.
  6. окшурдна

    окшурдна Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведскій

    уматурман,
    цитата з вашого ж поста "это элементарная диффузия газов из области высокой концентрации (гараж) определённых газов в область низкой (дом и улица, но вас больше интересует дом). "

    якщо я вірно розумію фізику процесу. дифузія відбуватиметься шляхом найменшого спротиву? в випадку з глухозакритим приміщенням без вікон і дверей вона здійснюватиметься через стіни, попутно в стінах осідаючи .

    при наявності елементарної вентиляції 98% газів виводитиметься через неї. при ввімкнутому двигуні двері в гаражі відчинені, після завершення роботи двигуна випари пального і інших газів виходитимуть разом з потоком повітря ворота-вікно. незначна частина їх звичайно осідатиме на стінах. проте ну дуже сумнівно що дифузія проникне хоч до середини стіни, і що в житловій частині досягне хоч якогось критичного значення.

    відсутність дверей з житлової частини стовідсотково забезпечує відкритість воріт під час роботи двигуна. адже для того щоб попасти в гараж і для того щоб з нього вийти необхідно відкрити ворота. якщо ж двері є, двигун і заводиться часто густо з відкритими дверима та закритими воротами, і глушиться часом після закриття воріт. мало хто взагалі закриває ці двері навіть під час своєї відсутності, тут і вікно в гаражі не врятує

    і щодо гниття автомобіля. теж логічних аргументів не почув.

    ви ж самі радите критично ставитися до порад і не сприймати їх як отченаш "ой, не стОит вам прислушиваться к таким советчикам."

    саме тому я постійно і видозмінюю проект. і котельню додав, і хазяйську спальню перекроїв і навіть думаю що з дахом робити.

    вибачте що вас образив, проте ви не могли не побачити, того що вальмовий дах я таки намалював :)
     
  7. уматурман

    уматурман Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.788
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Одноповерховий дім з газобетону на шведс

    для диффузии наименьшее сопротивление играет не первоочередную роль, важна концентрация.
    вы не сможете обеспечить такой поток вентиляции, который будет забирать все испарения по ряду причин: недостаточный приход свежего воздуха, глухие для вентиляции зоны, закрытые окна зимой, могу продолжить.

    я проходил тренинг по этому вопросу, смотрел замеры и пр.
    хотите гараж в доме - это право каждого, но я вам по-человечески рассказал обратную сторону медали.

    соль + металл + плюсовая температура. или, там где вы живёте, зимой солью дороги не посыпают?

    всё, что хотел сказать, сказал. удачи в строительстве.
     
  8. окшурдна

    окшурдна Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Одноповерховий дім з газобето

    посипають, проте гараж лиш буферна зона, не планував робити в ньому опалення. в випадку ушп, в підлогу гаража труби опалення не прокладають ( в більшості випадків). температура там буде вища ніж надворі проте сильноплюсовою навряд.

    по концентрації. якщо правильно розумію різниця обємів між відтоком повітря через зону концетрації і концетрацією є визначальною. найбільше газів автомобіль виділяє під час роботи. в моєму випадку завести його не відкривши гаражні ворота неможливо так само і спочатку глушиш, а потім закриваєш ворота. ворота займають усю стіну, тобто за час глушіння двигуна, закриття дверей авто а потім гаража часу для повітреобміну не багато але трохи є.

    виділення газів після завершення роботи двигуна в рази менше. відповідно і його концентрація.

    але ця тема наявності гаража в будинку чи окремо від будинку вічна. як тема гмо, корисне воно чи шкідливе :) адепти є як і з одного так і з іншого боку.

    в будь-якому випадку дякую за увагу до моєї теми. в одному ви праві - з дахом треба щось вирішувати......

    Добавлено через 11 минут 5 секунд
    поки мені найбільше імпонує або експлуатоватий дах (той що з драбиною), або двоскатний. чотирискатний якось не то,так само і односкатний, при всій його відносній простоті влаштування
     
  9. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Одноповерховий дім з газо

    ескузема панове - но ГМО не може бути корисним В БУДЬ ЯКОМУ РАЗі (просто нас їм годують НЕ ПИТАЮЧИ - в більшості випадків), як і гараж спарений з хатою. /ИМХО

    ошкурдна - хочете гараж в хаті, робіть окрему вентиляцію
    заказуйте герметичні двері в гараж, але всеодно чутливі люди - гараж унюхають

    всеодно не зрозуміло? навіщо гараж

    навіс більшість функціоналу забезпечує і досить непогано
    мені буде простіше - веломашини не потребує гаражу:Hi:
     
  10. окшурдна

    окшурдна Підмайстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Одноповерховий

    haiku_kiev,
    ви не уважно читали. в гараж дверей не буде взагалі. а де ви будете ставити свою веломашину? під навісом? варіант, а чом би і ні. і злодію вночі класно, навіть заводити не потрібно. сів, поїхав і нікого не розбудив. та гараж то таке. вважайте це моїм ірраціональним і таким що не піддається розумінню.

    я там малюнки з варіантами дахів виставляв. це мене зараз більше хвилює ніж гараж. який при бажанні завжди можна перетворити в додаткову житлову площу з меншими зусилями ніж влаштування житлової мансарди над усім цим будинком.

    але вернімося до даху, як не крути дах хаті потрібен.......
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою