Біодизель своїми руками або нафтова свердловина в пральній машині

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем RESPECT, 13 бер 2012.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 9 кві 2012.
  1. Голосую!

    100,0%
  2. Утримався.

    0 голосів
    0,0%
  1. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Ще чув, що додають до солярки бензин. Теж не візьму на себе відповідальність за пропорцію, але знаю точно.
     
  2. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Лучше керосин он не так сушит топливную систему.Плунжерную пару.На 10 литров ДТ литр керосина.Сам езжу на простом ОМ 601
     
  3. RESPECT

    RESPECT Прораб

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    Lviv
    Є така проблема, яку я ще не вирішив. Просто використовую як літнє пааьне, мішаю з солярою як стає холодніше. А як взагалі холодно то на чистій солярі їзджу. В мене так получаєтся, бо не вистачає біодизеля і так мішаю з заправочним...
    Антигель не дає парафінізуватись нафтопродуктам а на біодизель не впливає (провірено)
    ДОТ-4 не пробував, але маю великі сумніви. Температура кипіння 150+ ºС а це значить, що він може осідати на стінках циліндра і стікати в низ до масла, міняючи його властивості. Ще не знаю як горить гальмівна і що залишаєтся в результаті, хоча як подивитись склад то горіти мав би добре. Ну і на кінець треба пробувати, чи допоможе він біодизелю, чи розчинится (чи не буде розслоюватись/відстоюватись)...
    Бензин теж не пробував. Батько добавляв бензину, коли їздив дальнобоєм. Пропорцій не знаю, але пам'ятаю, що дозувати треба обережно бо зміщуєтся момент детонації...
    Гас (керосин) не знаю як відреагує біодизель та двигун, треба досліджувати, пробувати.

    А от ціна нафти якраз впливає на ціну біодизеля. До нафти привязана ціна газу, з якого робится метанол. Ціна нафти впливає на вартість транспортування олії та метанолу. Та й з рештою вкллдаєтся в вартіччсть олії на стадії вирощування. Одне тішить, що поки вистачає "халявних" жирів.

    п.с. заглянь в приватне листування...
     
  4. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Отлично отреагирует отлично.ОМ 601 это простой мерсовский дизель.Без турбин и всякого такого.Поверенно на себе 10 литров солярки 1 литр керосина.Если в простой дизель залить керосина то он классно поедет но не долго
     
  5. RESPECT

    RESPECT Прораб

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    Lviv
    "А от з цього місця будьласка з подробицями" що значить не довго?..
     
  6. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Я имел в виду что если заправить дизельный автомобиль керосином-и поехать на чистом керосине.То двигатель умрет .Зато как ехать будет как бензиновый.На 10 литров солярки 1 литр керосина.И будет Вам счастье.
     
  7. СМЕРШ

    СМЕРШ Майстер

    Повідомлення:
    112
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    Киев
    лучше топлива чем трасхворматорное масло для мерса я еще не пробовал)))
     
  8. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    І шо, лиєте само трансхформатерне масло?????
     
  9. СМЕРШ

    СМЕРШ Майстер

    Повідомлення:
    112
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    Киев
    ага чистяк. заводиться в любий -. тільки треба при великому мінусі два рази свічі прогріти
     
    andrij64 подобається це.
  10. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Блін. Поки не побачу- не повірю.:)
     

Поділитися цією сторінкою