Біодизель своїми руками або нафтова свердловина в пральній машині

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем RESPECT, 13 бер 2012.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 9 кві 2012.
  1. Голосую!

    100,0%
  2. Утримався.

    0 голосів
    0,0%
  1. Viktorrr

    Viktorrr Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Всем доброго здоровья)
    Тема мне интересная, спасибо что она есть...

    "Кока кола" это техническое растительное масло кислотка от 10 до 60 может быть. так что .... попробуйте, она дешевая и предложений валом от 4.5 за литр))

    А у меня вопрос?
    Натрий и калий отличается по использованию? натрия я так понял ложить\класть можно меньше, я добавлял 5 гр на литр масла, и 150 мл спирта, глицерин еле выковырял с баночки)) густой как желе. В чем может быть проблема?

    Тоже балуюсь, пока в малых объёмах...
     
    Останнє редагування: 19 лис 2014
  2. Viktorrr

    Viktorrr Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Вот еще интересный топик на форуме терранофилов) девять страниц прочитал на одном дыхании

    http://www.terrano.irk.ru/forums/vi...c1&PHPSESSID=e5e4034d4163e8fe29b93b2ac45595ce

    П.С.
    Вот кстати и прочитал про свою проблему с Натрий оаш (твердый глицерин), в первом посту топика ссылка которого выше. сам спросил сам ответил))
    Автор темы, подскажи пожалуйста, каким катализатором пользуетесь? Если натрий как сливаете глицерин? у меня он как желе, на калие все норм, но он дорогой и надо его больше. Спасибо.

    И не могу понять как проголосовать за эту тему, наверно мне еще нельзя т.к. мало сообщений оставил?
    --- добавлено: 19 ноя 2014 в 16:44 ---
    глицерином я баклашки с под масла 5л и 10 л мою, грамм 20-30 на баклашку побултыхал с водой и для повторного использования пойдет.
     
    Останнє редагування модератором: 27 лис 2014
  3. Viktorrr

    Viktorrr Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
  4. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Китайці вже продають домашні установки по виготовленню палива із відходів пластика.
    Установка нагадує самогонний апарат. Бензозаправка в домашніх умовах.
     
    Jonic подобається це.
  5. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Це японці.
     
  6. RESPECT

    RESPECT Прораб

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    Lviv
    Користувався натрієм і калієм, зупинився на калії, так як буду утилізувати гліцерин в компост (в землю краще калій вводити). А гліцерин з натрію треба теплим зливати.
     
  7. RESPECT

    RESPECT Прораб

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    Lviv
    Це ще одна величезна тема, дякую, що нагадали. Прийдется зайнятись цим в серйоз. Щоб в перспективі з біогазу робити, що є теж окремою темою і вкінці все об'єднуєтся в одне ціле :D
     
    Viktorrr подобається це.
  8. RESPECT

    RESPECT Прораб

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    Lviv
    Дійсно, на відео звучить японська...
    Трохи смішно сприймаєтся презентація "кухонного комбайну" на фоні індійських свалок :) Але це на правду хороша демонстрація простоти та ефективності процесу.
    В цьому досвіду не маю, хоча в списку експериментів "записано"
    Бачив ще такий досвід, трохи інша технологія, але в основі те ж саме, правда висновки протилежні...

    --- добавлено: 6 дек 2014 в 15:45 ---
    Голосування давно закрите, конкурс закінчився і переможці отримали призи.
     
    Останнє редагування модератором: 14 гру 2014
  9. Viktorrr

    Viktorrr Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    биодизель мой начал замерзать, сквозь фильтр не проходит. Кто что знает какой нибудь антигель? Народные средства и т.д. мешать с обычной зимней соляркой вариант, но очень хочется перейти на чистый биодизель (плюс присадки типа антигель).
    Может конечно и зря я на чистый био целюсь, глядя на цену нефти за баррель, но с другой стороны цена на нефть, на нашу солярки совсем не влияет))

    Ага, в голове тот же план, биогаз, метанол и т.д. со всеми вытекающими, как бы дойти до реализации, тут с одним БД забот хватает....
     
  10. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Від водія КАМАЗу чув щоб дизельне пальне не замерзало зимою , в бак добавляють ДОТ-4 .
    Пропорції не знаю, кого зацікавить краще провести досліди на морозі , з двома емкостями по 1 літру-
    (один літр звичайного дизельного пального і один літр дизельного пального розбавленого ДОТ-4, і поставити на добу у морозильну камеру )
     
    Останнє редагування: 8 гру 2014

Поділитися цією сторінкою