Плоскорез Фокина

Тема у розділі 'Инвентарь', створена користувачем orex_, 16 кві 2009.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Сапка Фокіна

    Так , офіційно то називається плоскорізом - та що друга на фото . Я правда пробував щойно заточеною працювати , гостренькою , то було дуже добре .

    Правда треба обовязково мати вдома точило для цього інструменту , здається мені що заточувати треба буде досить частенько, якщо багато нею працювати ...
     
  2. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Re: Сапка Фокіна

    Я пользуюсь. Третий год уже. Комплект из 2-х штук, такой как на фото справа и второй с коротким лезвием. Рыхлить между растениями хорошо. Но готовить почву после зимы тяжеловато. У нас тяжелый глинистый грунт.
     
    1 людині також подобається це.
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Ясно що іллюзій щодо універсальності фокінського плоскорізу в мене немає . Якщо не виорати не підгноїти не дати попелу то і врожаю не буде .( книжечка тупувата звичайно - та що з плоскорізами йде ) Та коли треба по швиденькому пройтися по грядках то така "мінікоса" саме те що треба , пересапувати традиційно буде значно енергозатратніще ...

    все ще думаю чи варто брати :)
     
  4. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Я взял на Аукро. Покупал прошлый год подделку дешевую за 15 грн., тоже справляется, но сталь тонковата потому гнется. Оригинал все никак не соберусь собрать, но в руках сразу чувствуется что ковка.:vo:
     
  5. Хоробор

    Хоробор Майстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Чернигов
    Відповідь: Re: Плоскоріз ФОКІНА

    На полтавщине есть фирма "агроэкология" управляет хозяйством Антонец.
    Кажись у него проблем с засоренностью полей нет...
     
  6. Bear2102

    Bear2102 Підмайстер

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    ЗП
    Я пользуюсь так же уже около полутора года брал комплект из 2х штук один поболее второй поменьше. доволен!Сталь толстая в принципе во всяком случае пока не погнул!:)
     
  7. burdik

    burdik Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Украина
    Работаю плоскорезом лет 5-6 лучше инструмента не встречал. И прополка, и окучивание картошки, и твердый грунт и грязный грунт (щебенка рассыпалась на грядке). Ни разу не подтачивал. Жена попробовала и взялась опять за тупую сапку. Кому-как удобней. После сапки через два дня бурьян поднялся, а после плоскореза 2-3 недельки и не показывается.
     
    captain Grey подобається це.
  8. Хоробор

    Хоробор Майстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Чернигов
    И чем же это плоскорез у Вас так обработан не иначе ядом кураре? Чем рез сапки от реза плоскореза отличается?
     
    Володимир П подобається це.
  9. garold

    garold Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    8
    сапка все таки удобнее для меня.
     
  10. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Сапою можна зрізати не все кореневище, а плоскоріз піднімає шар грунту без розривів.
     

Поділитися цією сторінкою