Приклеювання пінопласту на Tytan STYRO 753

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем BVM, 20 лют 2012.

  1. shavash

    shavash Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Одесса
    Рекомендую прогуглить. Лично я работал 3 (soma, tytan, ceresit) марками и все в разную цену.
     
  2. bugmenot

    bugmenot Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    7
    На одном из сайтов нашел различные способы утепления вроде описывается и возможность использования балонов.
    Ссылка тут
     
  3. olegvell

    olegvell Майстер

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    ЛУЦК
    Обклеював батькам веранд в два шари по 50 мм. Користувався клеєм ТИТАН на 36 м2 пінопласту пішло 2,5 балони клею, А сусід на таку площу пінопласту затратив 6 мішків клею.
    візьміть по грошах:

    грубо взяти 3 балони клею ТИТАН(польського виробництва) множимо на ціну в 67 грн дорівнює 201 грн

    6 мішків клею МАСТЕР СУПЕР множимо на 65 грн дорівнює 390 грн.

    ЕКОНОМІЮ відразу видно? ось декілька фото коли робив не було часу фотографувати.
     

    Вкладення:

    • IMG_0859.jpg
      IMG_0859.jpg
      Розмір файлу:
      1,1 МБ
      Переглядів:
      899
    • IMG_0855.jpg
      IMG_0855.jpg
      Розмір файлу:
      1 МБ
      Переглядів:
      879
    • IMG_0856.jpg
      IMG_0856.jpg
      Розмір файлу:
      1 МБ
      Переглядів:
      881
    • IMG_0857.jpg
      IMG_0857.jpg
      Розмір файлу:
      980,5 КБ
      Переглядів:
      869
    • IMG_0858.jpg
      IMG_0858.jpg
      Розмір файлу:
      1.012,8 КБ
      Переглядів:
      858
  4. Mikasl

    Mikasl Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    6
    мдааа який то Завеликий розхід клею в твого сусіда вийшов !!!
    навіть на нерівних стінах розхід 25 кг на 8м2 а при рівних і на 11 виходить да і клей ціна завишена )))) от приблизні ціни того ж МАСТЕРА http://skaybud.ibud.ua/ua/company-prais/kley-master-termol-zima-dlya-prikleyki-pps-skaybud-127685
     
  5. olegvell

    olegvell Майстер

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    ЛУЦК

    Стіни, то у шлаковій хаті. А клей у нас там по такій ціні. що поробиш, роздрібна торгівля, от так.
     
  6. iks

    iks Майстер

    Повідомлення:
    376
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Краматорск
    Не понятно как крепить пеной пенопласт. Пена раздувается распирает все между чем напшикана. Пена будет отталкивать пенопласт от стены. Если клей не набухает, не раздувается то пена прет во все щели.
    Объясните как клеить пеной пенопласт? Спасибо.
     
  7. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E


    Я доречі ставлю двері, безпорожні, без розпорок. Треба дивитись по ситуації , скільки тої піни туди пшикать. Не менш важливий факт, піною якого виробника Ви користуєтесь, і яка Щільність піни тої буде після висихання. Користуватися при нанесенні піни потрібно обов`язково професійним пістолетом.

    Наносив піну я шось по типу конверта + "гриби" добивав після застигання піни.

    Так склалося, шо по часу моя стройка перетворилася в такий собі полігон для випробувань.
     
    Andrii_M та Блаж подобається це.
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Есть специальные клей-пены. Их если и распирает, то очень мало.
    И пистолет - не обязательно. Им просто удобней. Но, при наличии зажигалки и фантазии, и с трубочкой не менее удобно. Почти вся нормальная пена выпускается и для пистолетов и с трубочкой. Нет разницы.
     
  9. iks

    iks Майстер

    Повідомлення:
    376
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Краматорск
    А если такой штукой? и дешевле и клеит пенопласт -
    КЛЕЙ СТРОИТЕЛЬНЫЙ TYTAN ДЛЯ ПАНЕЛЕЙ И МОЛДИНГОВ №910
    21.60грн

    http://epicentrik.info/ru/klei_stroitelnyi_tytan_dla_panelei_i_moldingov_910_epicentr.htm
    Клей на латексной основе. Используется для приклеивания панелей, плинтусов и молдингов из пластика, ПВХ, дерева, ДСП, ДВП, фанеры, в том числе изоляционных материалов (пенополиуретана, пенополистирола и т.д.). Образует эластичный и водонепроницаемый шов, устойчивый к плесени и грибку.

    • Термостойкость: от -30°C до +60°C
    • Выход: около 26 погонных метров
     
  10. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Я думаю, що на хату можна вже й "розоритись" на 120-150 грн. і купити пістолет. Балон в пістолеті в мене бувало був до півроку на зберіганні, після чого був довикористаний.

    Де ж воно дешевше? Ви порахуйте літраж. То клей для "ідеальної" поверні. Ну, але якщо Вам подобається і по ціні підходить, то...
     
    iks подобається це.

Поділитися цією сторінкою