Перехід з пічкового опалення на автономне в особняку

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем ярко, 19 лют 2012.

  1. ярко

    ярко Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    львів
    Хочу в особняку повикидати пічки і зробити автономне опалення. Один поверх, площею до 100 м квадратних. Хочу почути поради щодо вибору котла, труб, батарей. Дякую)
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: перехід з пічкового опалення на автономне в особняку

    Якщо пічки були газифіковані - то проблем не буде, тільки загільзуєте комин, до якого приєднуватимете котел.
    А котли, труби і радіатори - всі хороші у відповідних руках.
     
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: перехід з пічкового опалення на автономне в особняку

    - це питання індивідуальне...
     
  4. Тарас_09

    Тарас_09 Прораб

    Повідомлення:
    573
    Симпатії:
    280
    Адреса:
    Львівщина
    Відповідь: перехід з пічкового опалення на автономне в особняку

    В мене аналогічна ситуація. Будинок площа 96 кв.м. Хочу зробити опалення. Поки що придивляюсь до всього в магазинах і почитую інформацію в інтернеті.
    Хотів відкрити тут таку тему ще раніше але передумав, бо
    І цим все сказано
    Вирішив покликати знайомого майстра, який займається опаленням і розпитати що і як буде краще. Ну і паралельно питати порад на даному форумі (як без нього?). Те саме і вам, ярко можу порадити
     
  5. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Таким займався 4 роки тому.В будинку де мешкає моя бабуся. Котел поставив турбо навісний на кухню.
    Ставив турбо щоб не морочитись з коменом. Батереї будерус, котел арістон 24 кВт. Привозив майстра зять з польщі? порівняно з магазином десь 10%економії.Параметри будинку приблизно як у вас , вийшло 17 тис.(13 точок, документами займався майстер, і обладнання купувальсь ще по старому курсу). Тепла вода супер, по витраті газу щось не дуже помітив економію, якщо порівнювати з відчизняними стальними котлами, яки стоїть в моєму будинку. Крім того цього року почав гуляти тиск, на 35гр-0,4, а при 70гр-1,8.атм. В морози не вистачало котла, постійно працював, подача 70 гр. А от п'єци не викидував, ще в досить пристойномустані, в них тепер палиться дровами. І хочу вам сказати тепло від печі, на мою думку, приємніше ніж радіаторне.
     
    1 людині також подобається це.
  6. roosewelt

    roosewelt Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    38
    Вибір котла і типу радіаторів підтримую. А от щодо "не вистачало котла" - ні, не вистачало потужності радіаторів, такий котел обігріє і більший будинок. Тиск гуляє через те, що вийшло повітря з ресивера в котлі. Треба відключити котел від опалення, злити воду з самого котла, манометром заміряти тиск в ресивері і підкачати повітря до 0,5-1 атм.
    Ще дивно, як газова контора пропустила котел і пічки. В моїх краях таке не проходить, підвод газу до пічок примусово ліквідовується, якщо монтується котел
     
  7. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    по моїм субєктивним відчуттям також приємніше...тепло від камня глибше проникає в тіло...не дарма на печі любили вигріватись і турецка баня така приємна...
     
  8. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Та ні.П'єци відрізали від газу одразуж при прийомці. Але їх не викинув( 3штуки). Тому, що плив у них дровами. Вік цих печей близько 50 років, деякий кахель тріснув, і при слабій тязі в кімнаті стоїть дим. Постало питання ремонту, коли почав цікавитись зрозумів, що то є дороге задоволення. Одна шамотна цегла 10 грн, кахель 1шт 29-57 грн, а на одну таку піч траба 80 кахелів і ще робота пічника напевно не дешева. Ще чув що кладеться довго і має сохнути деякий час.
    Як альтернативу розглядаю тп котел в підвалі, все обміряв 5 секцій чавунний з великими муками має залізти. Але ще є такий сумнів чи не буде котел більше зїдати дров ніж печі.
     
  9. U.S.Energy

    U.S.Energy Майстер

    Повідомлення:
    242
    Симпатії:
    57
    Адреса:
    Киев
    не по темі:)
    А що таке, чи хто такий
    ?:-[
     
  10. Тарас_09

    Тарас_09 Прораб

    Повідомлення:
    573
    Симпатії:
    280
    Адреса:
    Львівщина
    Відповідь: Перехід з пічкового опалення на автономне в особняку

    П'єц-кахельна піч іншими словами
     

Поділитися цією сторінкою