Вертикальный ветрогенератор своими руками на 200 Вт из старой стиральной машины и шруповерта

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем ИгорьУ, 9 лют 2012.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 9 кві 2012.
  1. Голосую!

    66,7%
  2. Утримався.

    33,3%
  1. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    А робити не лінь. Я вже напробувався. Он вся моя історія ходження по мукам. Крутиться а толку мало, хоча площа 3*2м. Он дороблю горизонтальний, буде рядом стояти з вертикальним, тоді зовсім стане наочно хто кращий.
     
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Робити ні, переробляти впадло.:)
     
  3. ванваныч

    ванваныч Майстер

    Повідомлення:
    96
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    черкасская обл
    --- добавлено: 11 ноя 2013 в 08:22 ---
    Я сужу по своему мотору - запресован в стальной втулке шпонка и штопорные кольца по боках Думаю заменился бы без проблем vetr1.jpg
    --- добавлено: 11 ноя 2013 в 08:24 ---
    --- добавлено: 11 ноя 2013 в 08:28 ---
    Може ця iнфо Вам пiдкаже 2010-12-06_173117.png
    --- добавлено: 11 ноя 2013 в 08:31 ---
     
    Andrii_M подобається це.
  4. ванваныч

    ванваныч Майстер

    Повідомлення:
    96
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    черкасская обл
    --- добавлено: 11 ноя 2013 в 09:12 ---
    Низкооборотный генератор купить можно - видел прайсы. Но цена в разы дороже мотор-колеса.
    --- добавлено: 11 ноя 2013 в 09:13 ---
    --- добавлено: 11 ноя 2013 в 09:25 ---
    Leshiy-40 - Якби вернутись назад, то я б поставив 3 лопастi Ленца, i все (такi як в мене по боках турбiни) тiльки зробив би довшi. I металу небагато i крутить на слабих вiтрах.
     

    Вкладення:

    Andrii_M подобається це.
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    ванваныч,
    Розібрався. Як резервне джерело в безвихідній ситуації(для підзарядки АКБ) можна мудрувати, яле жодного разу - як основне. Буде жувачка для мозгів, на зиму.
    Дякую. :Hi:
    (а на Вашу думку, який генератор підбирати, щоб бюджетно було, можливо з чогось приспособити)
     
  6. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    К сожалению у меня не литой ротор а жесть 1мм с ребрами жесткости, точно при выпресовке оська уже не будет перпендикулярна плоскости ротора.
     
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Знаючим, підтримайте або відхиліть мою ідею з вітротурбіною(чи вкажіть на підводні камні).

    Якщо я зроблю турбіну Ленца по три лопаті, в діаметрі 2м. і висотою 2+2м. рознесені в кутах. Маючи в низині подвір"я не сильний, але постійний сквозняк, чи зможу отримувати енергію на Ват 200 для зарядки АКБ під час стихії(як відключають електроенергію)??? З акумулятора через безперебійник живити циркуляційний насос(або газовий котел), невеличкий телевізор з супутниковим ресивером і малопотужну економку. Якщо так ідея живуча, то з чого підбирати генератор. Умова така, що матеріали для турбіни в наявності, а саме листи металу 1,2мм розміром 2 х 1м. знайдуться в господарстві іще деякі дрібниці. Саму турбіну задирати під небо не планується.
    Дякую!!!
     
    mijki подобається це.
  8. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    Ой куме, не тратьте краще сили, спускайтесь на дно
     
  9. ванваныч

    ванваныч Майстер

    Повідомлення:
    96
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    черкасская обл
    Експерементував з тракторними генами- заряд був але рiдко. Сердитiше i дешевше за китайський мотор-колесо не найдете. Я купив згорений за 400гр з пересилкою - вважаю менi повезло!!!
     
  10. ИгорьУ

    ИгорьУ Бригадир

    Повідомлення:
    380
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Буковина
    А який діаметр віськи на вашому колесі. Може дійсно від велосипеда і моторолера мотор колеса різні.

    І ще питання, скільки ваше мотор-колесо вже стоїть на вітряку?
     

Поділитися цією сторінкою