В Україні - мороз!

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем Мирослав, 3 лют 2012.

  1. wanopresn

    wanopresn Майстер

    Повідомлення:
    219
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Киев Шполянка
    дкмаю он кушать хочет. а настоящие рэкетиры в тракторах не ездють . они слуги так сказать:-D
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    бізнесс: ми їм продамо ще раз те, за що вони вже заплатили, а може і два рази продамо..
    Комунальники спати не повинні, поки до кожної хати дороги не розгорнуть.
     
  3. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    В нас дороги почистили.Правда сніг ніхто не вивозить.Горнуть на тротуари.По тротуарах стежки на ширину лопати-двом не розминутися.В цьому правда є й позитив,коли розминаєшся з молодкою;-).На околицях(біля моєї хати) чистимо самі.Сусід -бізнесмен свою вуличку почистив трактором.



    Комунальники спати не повинні, поки до кожної хати дороги не розгорнуть.
    Ну це вже трохи перебор.А по селах хто повинен чистити?Чи там люди інші
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    голова сільської ради. У моєму селі розгорнули всі вулиці.
     
  5. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    А як з цим бути;)А голові вашому +100.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    так треба якось людей підбадьорити своїм прикладом..:) Сніг відкидав у місті (зараз в ньому живу). Червер-п'ятниця падав сніг, трактор погонив по головних вулицях, а наші бічні і же заїзджав. Я відкинув стежку на одну лопату, щоб пройти. Сподівався, що у суботу трактор все розчистить. Субота, неділя, понеділок - ніякого трактора.
    Я тоді лопату в руки і за півтори години, до 21:30 чисто прибрав весь сніг, для проїзду.
    Люди подякували.
    В п'ятницю знову намело, я вже не чекав трактора і в суботу знову відкинув.
    Тепер біля мене порядок і можна не мочити взуття.
    А трактор погано відгортав - залишав багато снігу під колесами, тепер він мокрий і рихлий, дуже важно по ньому машина їде.
     
  7. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Я ж це і маю на увазі.Те що комунальні служби прцюють абияк -це факт.Але разом з тим треба розуміти,що вони навіть при великому бажанні не дадуть всьому раду.Напевно свою вуличку можна і самим прибрати.Ми так весь час робимо(до речі навіть асфальтували самі).А то як дивишся телевізор то аж шляк трафляє.Штукатурка паде-ЖЕК не робить,під’їзди-страшно зайти-знову ЖЕК.А слабо скинутись по пару гривень та й помалювати той під’їзд,чи зачинити ведро розчину та й заштукатури
    ти півметра стіни,а не чекати поки вся стеля чи стіна впаде на голову.А потім гвалт.Я маю кооперативну квартиру і пів будинка.Ніхто мені нічого не робить.Так і в селі Хто йому ремонтує хату?Одним словом повний бардак.Квартиру приватизували, в середині євроремонти,а все інше хай мені роблять,включно з розчисткою дороги.А коли ти живеш на околиці чи в селі ,ну, то вже твої проблеми.Щось тут не так.
     
  8. Белобородько

    Белобородько Бригадир

    Повідомлення:
    190
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Бородянка
    Справа в тому, що людина котра проживає в квартирі, як правило сплачує квартплату, в яку входить грошовий сбір за дотримання прибудинкової території.
    То постає наступне питання:"Чому людина повинна сплачувати двічі???"
    Хай тоді працівники ЖЕКу компенсюють людям їхні витрати на ремонт підїзду, ліфту, дверей, стін і т.д.

    Сам проживаю в приватному будинку.
    --- добавлено: Mar 26, 2013 9:14 AM ---
    Для підніття настрою
     
    Кремень подобається це.
  9. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Вартість спорудження будинку та його утримання ,на мою думку,трохи вища за суму квартплати.Проте я не про це.Мені здається ,що перед тим як вимагати з когось,варто подивитись на себе.Чи той що так вимагає з ЖЕКу на своєму місці ідеально виконує свої службові обов,язки.Так і зі снігом.Не все так однозначно.Стихія є стихія.Просять не виїжджати без потреби.А мені плювати-їхня робота розчистити.Просять не ставити машини на дорозі.Так мало того ,що на дорозі.Лишить машину на трамвайній колії-мені так пасує.Я не виправдовую комунальні служби,але й наша культура залишає бажати кращого.Я дивлюся по нашому малому місту.Заїде дорогою машиною на тротуар і по барабану де повинні йти пішоходи.Даішники роблять вигляд ,що не бачать.Одним словом, бардак на кожнім кроці.
     
    Iggorr, Кремень, Мастер ЭВН та 2 іншим подобається це.
  10. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Че то грустно стало...
     

Поділитися цією сторінкою