Електричне опалення чи газове?

Тема у розділі 'Котлы', створена користувачем toly, 27 січ 2012.

  1. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Електричне опалення чи газове?

    Так все правильно. Тарифи тут
    Для такого опалення потрібен великий теплоакумулятор, ні не так, величезні теплоакумулятори, і можна вийти якщо не в плюс, то принаймні врівень з газом
     
  2. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Re: Електричне опалення чи газове?

    Германці вже давно опалюють свої домівка по нічному тарифі за допомогою "Електричні обігрівачі зберігання"-"Elektrospeicherheizungen" .
    Скорочено - ці обігрівачі накопичують енергію вночі і обігрівають вдень .

    Ось що я зустрів на їхньому сайті і переклав за допомогою google : "Нам вдалося розробити електричні обігрівачі зберігання, які працюють ефективно і економічно. Ми використовуємо KOALIT призначена для зберігання тепла. Він складається повністю з натуральних продуктів (наприклад, рапсове масло) і мінералів. Частина KOALIT навіть імпортувати з Австралії. Електричний нагрівач: основний колір білий. Поверхня стійка до подряпин. JAWO - алюміній - збереження електричний нагрівач працює за принципом і механізму дії центрального опалення. На відміну від центрального опалення, в яких нагрівальний елемент нагрівається через теплу воду, в якій JAWO - з підігрівом електричне опалення безліч алюмінієвих профілів опалення ребра на першій сторінці і його силу, з великою площею оперативної пам'яті KOALIT. Камін, як профілі кріпляться в високоякісного алюмінію з інтервалом в житло. У значно збільшити площу поверхні досягається. Для тепла, корпус містить KOALIT оперативної пам'яті, в якій з нержавіючої сталі нагрівальні опору натисканні герметичні. Оскільки пам'ять дошки * інші зсередини по всій поверхні нагрівання, розподіл тепла по всій поверхні радіатора назад рівномірно.

    Таким чином, інтенсивне тепло і чарівність будуть досягнуті. Крім того, з каміном, як профілі * також досягається хороший конвекції. Завдяки оптимальному використанню випромінювання і конвекції тепла, JAWO - електричний нагрівач у їх загальної ефективності та максимальною ефективністю.
    Електричний обігрівач характеризується не тільки якістю та продуктивністю, але і ваш зовнішній плаття сучасної і позачасовий. Їх форма лінії і дизайн вражають. Вона пристосовується до будь-якого стилю життя в гармонії.



    ___________________________________________________________________

    JAWOTHERM

    Потужність: 400 Вт до 3000 Вт
    Висота: 32 см, T-, N-58 см, 115 см-H1 і H2-170 см
    Ширина: 32 см до 138 см
    Глибина: 7 см
    Корпус: алюміній
    Вага: 8 кг до 45 кг
    Koalitsteine: від 2 до 16 штук
    Управління: ЖК "Комфорт" з програмуванням або з інтегрованим набором "термостат (цифровий)"

    Можливо хтось такими користується ?
     
    1 людині також подобається це.
  3. SlavikG.

    SlavikG. Підмайстер

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Украина
    Re: Відповідь: Електричне опалення чи газове?

    Я користуюсь за тризонним тарифом вже другий рік і оплачу березень 2012р. ось так:

    1.8.2. За тризонними тарифами, диференційованими за періодами часу:
    понад ліміт 150 кВтг.
    1,5 тарифу в години максимального навантаження енергосистеми (з 8-ї години до 11-ї години і з 20-ї години до 22-ї години);
    1квт= 0.55 коп

    повний тариф у напівпіковий період (з 7-ї години до 8-ї години, з 11-ї години до 20-ї години, з 22-ї години до 23-ї години);
    1квт= 0.36 коп

    0,4 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години).
    1квт= 0.14 коп

    Я думаю, що є різниця (Бес Добрый вечер! я установил 3х-фазный ввод, ночной тариф-8 коп, день-21,утро-вечер-32.)
     
    1 людині також подобається це.
  4. toly

    toly Підмайстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    3
    я теж хотівби дізнатись в якій області такі тарифи , я проживаю в волинській , мені сказали в обленерго що в нас два тарифи .
     
  5. U.S.Energy

    U.S.Energy Майстер

    Повідомлення:
    242
    Симпатії:
    57
    Адреса:
    Киев
    Б.А.Р , гугл-переводчик в своем репертуаре rofl
    Ничего не поняла о Elektrospeicherheizungen
    Посмотрела картинки - выдает то как радиаторы, то как теплонакопители....
    По поводу тарификации: вот тут посмотрите согласно НКРЕ

    скорее всего попадают в эту категорию:


    Тарифні коефіцієнти : 0,35, 1,02 и 1,68

    1) 21.54 *0,35= 7,54 коп
    2) 21.54 * 1,02 = 21,97 коп
    3)21,54*1,68 = 36,18 коп
     
  6. Бес

    Бес Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    украина
    Добрий день всім! Я проживаю в Вінницькі обл. Такі ціни від наших нових панів, які купили облєнерго. А тариф дійсно такий.
    До 250квт ніч-8,62, н/пік-21,54, пік-32,31.
    Поверх 250квт ніч-11,21, н/пік-28,02, пік-42,03.
    І ще, на рахунок єкономії єлектрики і газу якщо ви проживаєте в будинку руки голова на місці, то трьохфазний ввод заробить на себе і вам щей лишиться.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Електричне опалення чи газове?

    Бес, скільки кіловат споживаєте у "пік"-час?
     
  8. Бес

    Бес Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    украина
    Пік-(8:00-11:00) (20:00-22:00)-40квт.
    Н/пік-(7:00-8:00, 11:00-20:00, 22:00-23:00)-108квт.
    Ніч- (23:00-7:00)-142квт.
    Це за місяць без єлектро опалення.
     
  9. GalanViktor

    GalanViktor Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Киев
    Знаю, что на Ровенской АЭС с 4 блоков максимум работает 2, так как нету потребителя на электроенергию.
    Для жителей радиуса 30 км возле станции - тариф 8 коп/кВт. Только в дом максимум заведено 6 кВт и проводка алюминевая.
     
  10. U.S.Energy

    U.S.Energy Майстер

    Повідомлення:
    242
    Симпатії:
    57
    Адреса:
    Киев
    - ох. с нынешними тарифами, надо молиться на такую цену.. Только вот странно, что так мало выделяют на дом...
     

Поділитися цією сторінкою