Лазерные нивелиры и построители - отзывы

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем mirock, 7 кві 2009.

  1. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Я не "волшебник", я тільки вчусь... Малось на увазі, що монтувати горизонтальні елементи зручно, коли промінь (горизонталь) є під рукою. В буквальному сенсі, тобто на елементі, що монтується. Не потрібно тягатись із жилкою. З моїм лазером це буде робити не зручно, навіть якщо користуватись штангою-він важкий і громіздкий. Впаде і досить швидко...
     
  2. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    А що таке жилка? Не знаю, як ви думаєте, щоб промінь був на елементі що монтується? Думаю, що це не можливо, або вкрай не зручно.
    А що до того, що важкий, то даремно. В мене два лазери і обидва важкі, і постійно підіймаємо їх на штангу, і слава Богу ні разу ніхто навіть і не думав падати.
     
  3. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    ...у мене справді невеликий досвід роботи з лазерами. Будемо "їсти слона частинами". Зараз у мене на часі облицювання плиткою стін і підлоги, монтаж теплої підлоги в стяжці.
    купив разом з лазером штатив, з"являться вільні кошти обов"язково придбаю штангу (буду вдячний за пораду).
    ...а "жилка" це леска по-вінницькі.
     
  4. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    В мене спочатку не було ні треноги, ні штанги. Я змайстрував собі з заліза щось схоже, і деякий час працював з тим що сам пан склепав.

    З часом купив і треногу і штангу, але виявилося, що одна моя приспособа в деяких випадках не може бути заменена ні штангою ні треногою.

    Стелі без штанги збирав підвішуючи лазер на саморобній приспособі на стіні під стелею.
     
  5. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    майстер порадив комбінувати штангу з триногою-накручувати штангу на штатив, а потім елеватором регулювати упор в стелю. Так конструкція ніколи не впаде. Приємно було спілкуватись! Завтра буде день...
     
  6. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    А что pll360 не підійшов? Тим, що писали про ремонтопригодність ?
    Як я вище писав-, є такий, по периметру кидає лінію, можна і під стелю підняти, буде в 3-5мм зазора лінія- це наче непогано.
    І знову ж, стоїть в мене взятий у кума китаєць сігма, також Рівно і добре показує ( розумію що Китай це лотерея, комусь везе а комусь ні)
     
  7. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Про зелені боші відгуки погані. Калібрувати практично не можливо. Крім того дають похибку. Дорожчі. Мій прилад з одним поворотом корпуса дає ті ж 360 градусів і відхилення від горизонту практично відсутнє. При цьому вертикалі закидаються на потолок (призми стоять під кутом). Китайці вони всі. До речі, показував справжні брендові речі, так вони не соромляться писати на корпусі, що вироблено в Китаї. Якість складання може оцінити спеціаліст. Що можна сказати про прилад (показував мені), в якому одна маленька плата. В деяких, котрі приносили в ремонт, стружка в корпусі...drel
     
  8. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Ось так виглядає рівень, який я придбав. 20160602_143151.jpg
     
  9. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Ми майже таким робили стелі, але керування у нас з боку, при верхньому керуванні це буде робити складніше.
     
  10. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.

Поділитися цією сторінкою