Лазерная рулетка (дальномер), какой выбрать?

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем Руслан и Людмила, 23 січ 2012.

  1. Gleb4uk

    Gleb4uk Майстер

    Повідомлення:
    168
    Симпатії:
    87
    Адреса:
    Украина
    По большей части - строительство, сварные конструкции. Если 1-2 мм ферму сделать с зазором, чтоб влезла, то ещё нормально. Но 5 мм зазор перекрывать - это уже совершенно другое качество соединения, а если на 5 мм больше окажется, то я её просто не впихну в пролёт. Да и на кладке кирпичной, когда по швам нужно раскидать несколько миллиметров, то 5 мм - это весьма заметный косяк.
    Спасибо за ответ. Я тоже остановил свой выбор на Mileseey S6, только не 60, а 40.
    Я бы рад пользоваться именитыми брендами, но, увы, пока не по карману.
    Ещё раз спасибо за ответ, добавили уверенности в моём выборе :)
     
  2. Geodezist

    Geodezist Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    4
    Могу показать Вам пример "именитости": дальномеры Bosch GLM80 и 2LS Vega DM-180 - как говорится - найдите 10 отличий, кроме цены)))
    Правда, неплохая переплата = 35% за имя Bosch???
     
    Останнє редагування модератором: 4 тра 2016
  3. Gleb4uk

    Gleb4uk Майстер

    Повідомлення:
    168
    Симпатії:
    87
    Адреса:
    Украина
    Понятно, что платим много за бренд. Но ведь нужно знать, что покупать, чтоб не переплачивать и купить качественное. Я, увы, не владею информацией о производителях и, соответственно, о качестве, хорошо, что есть такой вот форум, где можно попросить совета :)
     
  4. ChuykoArchitecture

    ChuykoArchitecture Підмайстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Тернопіль/Івано-Франківськ
    Питання по дальноміру Dobiy Smart. Дуже швидко сідають батарейки, ну от буквально за 1-2 години роботи, тобто обмірів. Батарейки не найдешевші (Kodak extra heavy duty, перед тим були UFO Neox) Дальноміру біля року, використовувався дуже мало. Причому поводився так з початку експлуатації. Не падав, не топився, не перегрівався. В чому може бути справа? Доречі - що краще, батарейки чи акумулятори? Скількома дальномірами не користувався (Bosch, Hilti, Leica) - ніде такого не було, причому навіть не на акумуляторах а на звичайних батарейках.
     
  5. ChuykoArchitecture

    ChuykoArchitecture Підмайстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Тернопіль/Івано-Франківськ
    Ось і накрився мій Dobiy Smart. Впав з висоти 1.5 метри, і відмовляється вмикатись. Взагалі досить проблемний дальномір видався. То нові батарейки садив за годину роботи, то після невеликого падіння екран зсунувся всередині в корпусі перестав працювати. Поремонтували, але от ще одне незначне падіння і взагалі признаків життя не подає. Так і бути.

    Тепер шукаю заміну. З подібними параметрами. 20 довжини метрів вистачає, заміри всередині і деколи назовні, погрішність 1-2 мм на метр допустима. Вистачить і довжини 20 метрів. Хто що скаже про ADA Cosmo Mini? На PLR-серію Bosch, я так розумію, не варто дивитись. Чи краще вже Bosch GLM 30 розглядати. Взагалі, які є оптимальні варіанти у бюджеті до 2000 грн, та чи є взагалі?
     
  6. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    або Bosch GLM 50
    майже "армійський" щодо "струсу мозку"
     
    ChuykoArchitecture подобається це.
  7. ChuykoArchitecture

    ChuykoArchitecture Підмайстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Тернопіль/Івано-Франківськ

    А як щодо саме Bosch GLM 30? Мені не потрібно 50-метрового дальноміра.
     
  8. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    та я теж був абсолютно впевнений, що 50 це достатньо. а заходиш в цех, а не в квартирку, а там "ауууу..."
    "малова-то будет". та і тринога не завадить, бо "зайчиків" лише котята вправно ловлять. ну і тд
    короче - не треба себе обмежувати щодо "розмірів" бізнесу сьогодення.
     
    Erni подобається це.
  9. Iggorr

    Iggorr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.056
    Симпатії:
    10.173
    Адреса:
    Київ
    Я год назад вот такую взял:
    011.ali.jpg 012.ali.jpg 013.ali.jpg
    Эту уронил на кафель и сбился чуток лазерный прицел(на большом расстоянии красный кружок увеличивается в диаметре,как разбирать не понял),на точность измерений не повлияло,просто не "комфортно".Жаба перфекционизма таки додавила,несмотря на это ,купить еще одну такую же.:-D
    Брал на Али.Вроде Сяоми.По работе в помещении вполне устраивает.
     

Поділитися цією сторінкою