Що таке добро і зло, або як нам жити далі.

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем Илья Гут, 21 січ 2012.

  1. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Що таке добро і зло, або як нам жити далі.

    http://www.kinopoisk.ru/film/4270/

    всегда есть варианты
     
  2. kuvivi

    kuvivi Інженер

    Повідомлення:
    631
    Симпатії:
    617
    Адреса:
    Днепр
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Що таке добро і зло, або як нам жити далі.

    Так у нас образование, как и все другие системы ( здравоохранение, суд и т.д.) - чисто комерческие предприятия. Хочешь учиться- плати. Даже если учишься на бюджете- сдай деньги в какой нибудь фонд. И это ведь не сегодня началось.
    Так что тех, кто хочет учиться, а потом еще и дальше идти так сказать по выбраной стезе-быть педагогом, немного. А тех, кому работа с детьми реально нравится, несмотря на маленькую зарплату, или же больше некуда устроиться, вообще единицы.

    Согласен
     
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Що таке добро і зло, або як нам жити далі.

    kuvivi, це не мої слова.beer
     
  4. kuvivi

    kuvivi Інженер

    Повідомлення:
    631
    Симпатії:
    617
    Адреса:
    Днепр
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Що таке добро і зло, або як нам жити дал

    Да у меня к Вам никаких притензий- это реплика о состоянии дел в стране нашей- так сказать о наболевшем :)
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Що таке добро і зло, або як н

    І в мене до вас- жодної. Але хотілося б, щоб чужі слова не видавались за мої.beer
     
  6. Илья Гут

    Илья Гут Прораб

    Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    327
    Адреса:
    Чернівецька обл.
    Відповідь: Що таке добро і зло, або як нам жити далі.

    Дозволив собі скопіювати посилання з невідповідної даному питанню теми.
    Хочу сказати пару слів.
    Безчинства паразитів-експлуататорів, як і завжди, починають народжувати організовані форми спротиву. Як би себе не називали носії цих форм, але основа їх ідеологій це безкласове супільство з усіма атрибутами. Вам це нічого не нагадує?
    Що стосується даного конкретного руху, то на мій погляд, націоналістичність обмежує можливості, бо боротися прийдеться з панами усьго світу, які в сучасному комунікованому світі діють разом,і не дозволять якимось роз"єднаним слабакам плювати собі у борщ.
    Прекрасно зрозуміло, що ніякі національні утворення, будь-то об"єднання олігархів чи простих громадян, сьогодні не вирішують принципових питань на своїй території. Сила сьогодні тільки в об"єднавчих ідеологіях людей всього світу.
     
  7. Илья Гут

    Илья Гут Прораб

    Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    327
    Адреса:
    Чернівецька обл.
    Відповідь: Що таке добро і зло, або як нам жити далі.

    При попередній державі говорили: головне, щоб не було бідних. Критики цього говорили: неправильно, потрібно, щоб всі були багаті. Упустимо , як стають багатими...
    Наявність багатства передбачає широкі можливості впливу на внутрішній і зовнішній світ людини. І найцікавіше в тому, що багаті в основному витрачають своє багатство, не на те щоб збагатити свій внутрішній світ, згідно загальнолюдських цінностей, а навіть навпаки, знищують в собі багато доброго. Вони також використовують свої багатства на зміну зовнішнього світу в напрямку збільшення свого панівного статусу, вони рвуться в пани, які ні за що не хочуть відповідати, а мати максимум розпорядчих функцій.
    Тому для тої що була, і теперішньої людини, бути багатим- означає стати паном.
    Чи готові люди до багатства (влади), чи може правильніше, щоб вони просто не були бідними? Може спочатку потрібно збагатити свій внутрішній світ до такого стану, щоб отримавши багатство, змогти гармонійно впливати на зовнішній світ?
     
  8. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Во Франции революция была для того,чтобы не было бедных.У нас революция была,чтобы небыло богатых(СССР). А вот "революция" оранжоидов была,чтобы народ
    нае..ть. В итоге-бедных еще больше стало.
     
  9. Илья Гут

    Илья Гут Прораб

    Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    327
    Адреса:
    Чернівецька обл.
    Відповідь: Що таке добро і зло, або як нам жити далі.

    Народ Франції я теж поважаю за волелюбність. На рахунок потрібності багатих-я проти, люди не готові, а коли стануть готові, то самі не будуть ставити перед собою такі цілі.І взагалі, відомо, що плодами революцій дуже часто користуються недостойні.
     
  10. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы

Поділитися цією сторінкою