Я мог бы взять на работу 12 человек, но не буду.

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем mirock, 17 січ 2012.

  1. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    В украинском языке русским омонимам "считаю" соответствуют слова "рахую" и "вважаю". Когда высказывают свою точку зрения, говорят "вважаю".

    Добавлено через 7 минут 55 секунд
    Ваш пост алогичен.
    В коммунизме Вы отделяете идею от способов ее воплощения. А черты людей, присущие всем формациям, приравниваете к идеям капитализма.
    В советском союзе был целый класс людей, паразитировавших на идее коммунизма. Толкала их к этому жажда наживы и желание властвовать над людьми. Были и прихлебатели, союз писателей, союз художников, телевидение, журналистика и пр.
     
    4 користувачам це сподобалось.
  2. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Я бросил биз. потому, что меня все время "кидали" партнеры. Один даже припугнул налоговой. Я вернул свои деньги, но с трудом и ...желанием больше никогда туда, в бизнес, не возвращаться.
    Значит вам всем везло с партнерами. Удачи в бизнесе!:Hi:
     
    1 людині також подобається це.
  3. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    У меня никогда не было партнеров. Если считать партнерством долевое участие в бизнесе. Но отношения между партнерами меня очень интересуют. Хочется научить сына правилам построения партнерских отношений. Собираю чужой позитивный и негативный опыт. Негативного больше, к сожалению.
    Должен быть опыт поколений, а он утрачен.
    Поделитесь своим, если уже не больно. Можно будет подумать над ошибками, кому-то будет полезно.
     
  4. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Илья Гут, скажу Вам, де помилка. Статті говорять про практику підприємництва (тобто не про капіталізм як систему, економічну чи соціальну). А ми говоримо про порівняння соціалізма і капіталізма як систем. Причому,

    - це мова про теорію соціалізма;

    це практика соціалізму.
    При капіталізмі так само. Шведське суспільство капіталістичне, але воно більш людяне ніж ВСІ відомі нам практики соціалізму.

    Не варто путати програмні цінності і практичне втілення, не корректно зрівнювати практичне втілення основ капіталізму і практику однієї з найодіозніших різновидностей - імперіалізму.

    Мушу сказати, що Ваше визначення досить далеке від реалій.
    Почитайте http://ru.wikipedia.org/wiki/Капитализм.
    А Ви навели перелік людських рис, дійсно огидних, але притаманним людям за всіх суспільних систем.

    Шкодую, що час не дозволяє аргументувати свою думку більш розгорнуто (я працюю при капіталізмі: не заробив - не маєш на їжу), але поясню Вам чому мене не переконаєте: при соціалізмі місця для таких як я (дрібний підприємець) просто немає.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  5. Илья Гут

    Илья Гут Прораб

    Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    327
    Адреса:
    Чернівецька обл.
    "Адекватна" відповідь на посилання.
    Не претендую на зразок грамотності, прошу пробачити за помилки.
    Я в ваших граматичних помилках не буду копатися, бо вважаю це не головним у диспутах.

    Ви це скажіть людям, які вірять і стараються сповідувати християнські цінності.То що, втілити їх в життя можно тільки сталінськими методами?
    Може не варто їх сповідувати?

    Мирослав дрібні підприємці(ремонт взуття і т.і.) існували і будуть існувати при різних устроях.
     
  6. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    это совсем не главное. Я просто поделилась знанием. Без обид. Вы всегда пишете грамотно.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Я мог бы взять на работу 12 человек, но не буду.

    з названих цінностей для комунізму підходить тільки "підставляй другу щоку, якщо тебе вдарили по одній". :)
    Якщо християнство почало сповідувати загальнолюдські цінності (людство було набагато скоріше від християнства), це ще не означає, що воно (християнство) є першоджерелом цих цінностей.
     
    1 людині також подобається це.
  8. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    Ценности помогают человечеству выжить. Они вне времени и формаций. Могут быть заложены в человеке, а могут быть им попраны. Тоже не зависимо от формаций.
     
  9. Илья Гут

    Илья Гут Прораб

    Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    327
    Адреса:
    Чернівецька обл.
    По Вашому посиланні:"Капитали?зм — экономическая система производства и распределения, основанная на частной собственности, всеобщем юридическом равенстве и свободе предпринимательства. Главным критерием для принятия экономических решений является стремление к увеличению капитала, к получению прибыли."
    Про практику лобіювання законів у всіх кап. країнах, які захищають великий капітал, надіюсь знаєте-де юридична рівність?
    Про те, що виграш у суді залежить від кваліфікації адвоката, теж знаєте.
    А те, що кваліфікованіші адвокати у багатших -зрозуміло, значить виграш у них у майже всіх випадках.Де рівність?
    На останок приведу одну з християнських істин: всі для кого головне "стремление к увеличению капитала,роблять погано і в рай не попадуть
     
  10. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    Все лучше, чем расстрел без суда и следствия.
     

Поділитися цією сторінкою