Штукатурка газобетону

Тема у розділі 'Штукатурки, шпаклевки, клея', створена користувачем lvivtelecom, 2 січ 2012.

  1. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    Моя думка:
    основне - облицювання стін із ГБ можливе через певний період після закінчення будівельних робіт, ГБ має неприємний період усадки-усушки, мабудь не менше року.
    При якісному мурувані ГБ, внутрішні поверхні достатньо шпатлювати. Штукатурка буде необхідна при "товстих швах" кладки. Так як технологія виготовлення ГБ передбачає використання вапна - штукатурити можна складним вапняно-цементним розчином або гіпсовим, товщина штукатурки не менше 1,5 см, притримуватися правила - міцність штукатурки - меньше міцності стіни. При таких умовах сітка не потрібна.
     
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    а де ви наберете стільки часу? мабуть сітка буде дешевша за втрачений час. а притій твердості що має газобетон ще мякша штукатурка то взагалі фініш.я то перетягую клеєм до плиток і штукую. хто ж любить дзеркальні стіни може і гіпсувати.
     
    Останнє редагування: 15 лют 2017
  3. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Алгоритм вірний, матеріали можуть бути інших виробників . Якщо Вас не цікавить результат , то маяки можна не ставити, а накидати розчин і просто рейкою стягнути , щоб візуальна рівність була.

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  4. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Мінімальна товщина штукатурки залежить від кривизни поверхні.
     
  5. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Я би ставив сітку з неіржавійки , якщо будова "свіжа".

    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk[/QUOTE]



    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk
     
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.


    Надіслано від мого SM-J710F, використовуючи Tapatalk[/QUOTE]
    навіщо звичайна пластикова фасадна є достатня. і взагалі навіщо штукатурити газобетон рівний і достатньо шпаклівок.
     
  7. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    все залежить від результату, якого ви намагаєтеся досягти, якщо ви хочете все зробити за один рік, то що б ви не робили - тріщини будуть і сітка не спасе навіть і :
    Зверніть увагу на штукатурний розчин, якщо він на основі цементу - сітка обов"язкова у любому випадку, якщо стіна буде облицьовуватися плиткою - теж і т.д., варіантів багато.
    Якщо я не помиляюся то по ДБН нормується мінімальна товщина штукатурки - 1,5 см.
    Моя думка така - для покращення комфорту від проживання в ГБ будинку - вапняно-цементна штукатурка М25-50, товщиною 20-30 мм на наружних стінах, внутрішні - шпатлівка або така сама штукатурка 15-20 мм, без сітки, але на слідуючий рік[/QUOTE]
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    [/QUOTE]
    навесні мурувати на клею. зробити дах. перетягнути сіткою. перетягнути ще раз. проштукувати. як добре взятись то восени можна вїхати жити.
     
  9. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    навесні мурувати на клею. зробити дах. перетягнути сіткою. перетягнути ще раз. проштукувати. як добре взятись то восени можна вїхати жити.
    [/QUOTE]

    нічого не маю проти, особливо, коли будуєш на замовлення або на продаж. Але 30% вологість ГБ, особливо в сезон, потрібно враховувати. В своєму алгоритмі пропустили: фундамент, інженерні мережі. Я бачу так: перший рік - фундамент, коробка с дахом та вікна-двері, другий - інженерні мережі, облицювальні роботи.
     
  10. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    як ви це бачите?
     

Поділитися цією сторінкою