Це звідки такі ціни, просвітіть.
4 такти потрібно. Цей вже анахранізм, хоча в собі має багато корисних прибамбасів.
Забавна конструкція. Над заміною двигуна не задумувались???
Я так підозрюю, якщо зменшити кількість лопатей, то і складність конструкції понизиться. А взагалі то 2кВт. це супер.
Да х*р їх знає ті рецепти(бачив, в грубому записнику підглядують). [ATTACH]
Неділя для того, щоб сходити до церкви, зустріти старого друга, ну і пропустити шкляночку, можна(треба) підсмажити шашличок. Не буду за...ти тему.
:nu: Вихідний для того, щоб відпочивати. ( а взагалом все вірно) На днях свою лікував.
Дозволите репліку??? (останню)
истребитель л., Ну дуже дивний перший допис, Ви не находите???
ЯСНО.:Hi:(права була інспектор)
Тут я згідний. А іще маю запитання, чи жив хто небудь із Вашої сім"ї в седі???
Я вам тако скажу, найсмачніше вдома, власноруч вирощене і приготовлене. Всі ці пиріжкові, булочні, шашличні, блінні, пловниці і тд. - це пАнти для...
tairov77, А то нічого, що у вас вже друга година ночі???:-[
Моя дружина каже, що я, хіба, день залізничника іще не св"яткую.:-D Іще раз УСІХ ІЗ СВ"ЯТОМ!!!(самої мирної професії)
Володимир П, Ну ясно. Це конструкція вихідного дня + з непотребу.:Hi:
Підтримую!!! (хоча сам не будівельник) Всіх із професійним св"ятом!!!
А кажеш, що не п"єш.:)
:vo::Hi:
Так-так, освоювати нові професії, БУДІВЕЛЬНІ.
ЩО "КАК"???
Імена учасників (розділяйте комою).