BMW, Ой, в гаражі іще ТОЙ цимус. (все приходить з часом) колись пригадаєте цей діалог
МАМАЙ), -ну можливо... У всьому, в чому вагаюсь, зразу викидаю.
Эдисон, Ну, типу, випити і закусити краще і не вигадаєш.(тим більше в гаражі)
Методом експерементів я прийшов до висновку, що... Чим вища температура теплоносія, тим більший тиск має бути в системі. Я пробував, при темп....
Юра2, какой вопрос - такой ответ...
(папіздєть):-[
То це у нас чорним груздьом зоветься. Солять їх у бочках. А у Вас як таке споживають???
Юра2, Кароче!!! Переназвіть тему. (люди путаються)
Ви в кожний допис фото докладайте. Хватить вже оглядуватись.:Hi:
А ФОТО ДЕ???
Якась юхня в цій темі. Або давайте фотографії, або переносьте у ФЛУД.
СИЛЬНО, особливо перша фота.
А Ви не задумувались над вдосконаленням задньої підвіски??? Чутно як гримить вся конструкція при русі по... (не дорозі).
Ось надибав у буржуїв, може пригодиться. http://www.manytracks.com/Recumbent/RecumbentShare.htm Мене щось таке зацікавило... [ATTACH] на...
balzak58, Простіше до велосипеда "втулку" докупити, на переднє колесо.
ХА-ХА!!! Це у тому випадку, коли у Вас достатня кількість купюр для підтримування ними вогню в буржуйці цілу зиму. Пригадується анекдот про єврея...
Тонна сосни = 1л. бензину, 1л. пива і дві години роботи(вночі). Якось, тоже не дешево, думаю.
Така штука у якої кінь попереду іде. (складометри 2 влазить)
Тут 300 =/-. Зато підключення силової в рази більше(не хочу збрехати).
10 років дровами палити...
Імена учасників (розділяйте комою).