Витримає, без паніки.
Похвально.:Hi:+1
sanykrimea, Я зрозумів(китайські піонери).:-D
Блін, во і тему для репліки вибрав:-D(країна Майстрів тваю мать)
Саме це!!!:Hi:
Удачі в творчості!!!:Hi: Нехай натхнення НІКОЛИ Вас не покидає.
Це добре, що Ви такий рукастий. А тепер уявіть ту гору заліза, яку потрібно перепортити, щоб реалізувати Вашу ідею в життя.
:-D Бажання скочити перевірити не виникало???(хочете, я Вам іще якусь байку вигадаю...) Якщо маєте доступ до дармової солярки, тоді дизель краще....
Уявляєте, скільки трущихся частин в такому сімбіозі. А це все втрати. Дешевше грітися дровами а освітлюватися світлодіодами з підзарядкою від сонця.
Я про газифікацію деревини і обігрів від електрогенератора. (десь тако)
Низький ККД. Багато проміжних ланок.
Наскільки я пам'ятаю, то ширина веломобіля обмежена ПДР, інакше це вже буде не веломобіль(з наслідками).
-відповідь очікувана... :-D Задумайтесь над заміною житла.
Я зробив би зруба і змурував піч. Тепер в житті не будував би поверхів. (де мої 16...)
Думаю, Вам буле комфортно ростити кабана в особняку біля Києва. ;)
Наступний крок виростити кабанця самому і засолити своє Сало.:kozak:
Ні, не так. В мене на кожній батареї стоїть терморегулятор, окрім сушарки у ванній. Де в якій кімнаті три батареї, де дві, а де і по одні(залежно...
Мені багато років тому попалися БУ батареї з Німеччини, повністю комплектні і не дорого, ось я і набрав на весь перший поверх. Головки їх рідні.
В мене фокус то в чому, що на кожній батареї стоїть термоголовка "данфос", і кожна індивідуально прикриває свою ділянку. Відкрито лише сушарка у...
І без ТА нормально.(СО розшифруйте)
Імена учасників (розділяйте комою).