Дед Хоттабыч, ЙОПТЬ, а Ви не знали, вже і міністрів від них набрали.
Дед Хоттабыч, ГРУЗІЯ ЦЕ.
Влад_@, Скажіть будь ласка. Жеруться самці до кісток, є якийсь вихід??? Бити рано немає і пів року. Дякую.
Я після котла електобойлер всучив(на гарячу воду). Дуже багато проблем відпало.
ViktorD, Ну не знаю, я поки заставив Вайланда працювати від такої приблуди, тирнет лопатив з тиждень.(можливо, Вам повезло)
Також є, але ціни... Я мав пару штук таких насосів, покалічив, мені були потрібні мотори.
Він робить так, те що більше 2500 вписує на майбутнє. (ходять перевіряти свої, да тут ВСІ свої)
Не хочу навантажувати, але коли в останнє працював від генератора???
To Top Аналогічна ситуація. Щоправда палю твердопаливним.
ViktorD, Це Ви своє пишете, чи перекопіювали??? Дивно, як так і зразу парапетний котел від автономного гени запрацював.(тут пів теми...
Я знаю такий фокус, це коли Ліва розетка. Буває практикую.(смішного в цьому нічого)
Не слабий у Вас будинок. В мене сусід по хитрому виходить із ситуації, Один рік платить по максимуму, інші пару років по мінімуму.(можете взяти...
Імена учасників (розділяйте комою).