земляк, Ця приповідка із одного совітького фільму про військових льотчиків випробувачів. В оригіналі звучало так -"если нельзя, а очень хочется,...
:-[(ну я вибачаюсь) Вам дали відповідь, а Ви вирішили подескутувати..
У мене дуже багато успішних зна"йомих/друзів, у яких приказка(вчиться той, кому розуму не вистачає, а іще про дві вищі кажуть- що такий дурний, що...
тепловик, ВИ ХТО ????Баришня ??? Вам ОХОТА потриндіти, чи Грітися??? (якщо перше, то у тему флуд)
Ми не проти колгоспу, але не в нашому селі. (модери, пробачте, за використання вашого кольору)
Cherna-facepalm
Перестаньте. Серед моїх Друзів дуже багато заслужених Вчителів. (так всі погоджуються, що школа для того, щоб діти по вулиці не бігали)
pash, Так це про зворотнє тільки но висказались.
А звідки такі висновки, дозвольте полюбопитствувати.
Відступ від теми. У школі, де навчається менша дочка, директором жінка. Так про неї кажуть, що це єдиний мужик із деректорів шкіл району.
Не відноситься до Них, ось і відправте. (з посиланнями на конституцію) Тут також різне буває, але не з усіма проходить.
Не обов"зково. Із чугуновим проблеми можуть виникнути, а із стальним все нормально. (у нас якогось хера вимкнули по серед дня). Пережили.
А хто їх допускає??? Немає людини - немає проблеми.:)(в мене є книжка по якій оплачую розхід газу, І ВСЕ)
Uh0, :vo: ( а у Вас з гумором супер, як дивлюся) Спрацюємось.:)
А нука пошукайте свого "майстра" в однокласниках. Щось тут не чисте.
Ну так, сам про таке подумав. (не так часто перевіряють, що доштилялися)
Тут Ви праві, але котлові всеодно. У мене вже другий стоїть, цей, вроді, галандський, але на природній. Власне ситуація слідуюча, під"єднав і забувся.
Sass, O=-(не собі фіга...)
Я зробив човна і подарував. Тепер ціль на катамаран, ногу від 12-го вєвєрка відреставував, буду брати 4-х тактнік.(це відступ від теми)
тепловик, Бачите, котли із закордону не робляні для третіх-четвертих країн. Тому тут інший підхід до такого питання.
Імена учасників (розділяйте комою).