Думайте про щось реальне. З двигуном УД-2 радість від роботи пропаде дуже швидко. В мене лежить УД-1 із посадженою головкою зміненими фазами ГРМ,...
Дико вибачаюся, але як прочистити канал за загрузочним бункером...(думаю, шамот вторинне)
В мене також питання(і з самого початку), а куди це все потім подіти як надоїсть і що робити із смородом на подвір"ї???
Імена учасників (розділяйте комою).