В мене проблема такого плану. Робила пилка прекрасно, потім з неділю полежала. Після того як долив бензини почалося, заводиться і зразу ж глохне,...
Похвально!!! Зі смаком у Вас зроблено.:Hi:(навіть, собі захотілося другого зробити)
Щось я сьогодні помітив, як газ по 7,20, то дрова рубаються веселіше.:-D
ОГО!!! А для чого стільки???
Щось мені підказує, що він запускається через трансформатор. В мого сусіда(столяра) подібна піонерка є, то до неї іще прибамбас не маленький в...
Повезло Вашому батьку, є ким покерувати... А я все сам... Гарна дровітня.:Hi:
Ой, чого я тільки не ремонтував...:-[(не ремонтував дрібних годинників і новітніх телевізорів). --- добавлено: 29 мар 2015 в 21:22 ---
222відсотки.. ЩО РАДІСТЬ ПРОПАДЕ ШВИДКО.
Дивно, що так із першим повідомленням ПОСИПАЛО. (До чого б це)
Вітаю. Надіюсь Ви не із парашії пишете. В мене один колега палить данко-16, інший 20-ою. обидва задоволені.(але купляли вони давніше)
- от думаю про двигун мотокоси, якщо приладувати маховика, зіграти пасами то щось і вийде...
Залежно що робити. Як по заробітках, то краще відомий бренд(і з гарантією).
Сусід провіз котла з водяною рубашкою. Десь на тижні мали вживляти, якщо цікаво відпишуся, але там новобудова, вродь як теплими підлогами мають гнати.
Ми колись(в 90-х) одному ковбаснику м"ясорубку шукали по Польщі,найбільшу. Від того я в темі...
@tairov77, ТАТАР, мабуть я не на те місце дивився.(проїхали);)
45 років прожив, ну не попадалося мені такого.
А мою думку можна...:)
Вітаю!!! (це щоб спостерігати обкрадання в прямому ефірі) Для того, щоб оберегтися потрібен ексклюзив.
Ну не знаю, мужики. Де ви стільки м"яса берете, я із легкістю справляюся електо м"ясорубкою.
@peps08, Так це у ВАС, а рядовому юзеру...(я це прекрасно зрозумів):Hi:
Імена учасників (розділяйте комою).