Відповідь: Пліснява в хаті Зробіть добру вентиляцію і утепліть добре будинок. Ви поставили МП вікна, будинок став "герметичнішим". А тепловер...
Відповідь: З днем народження vaska та Skyter! Вітаю іменинників. Щастя, здоров'я, всіх благ і гараздів.
Відповідь: Re: Відповідь: Re: И вот наступила свобода Так, а хто Штірліц-то?:)
Відповідь: Е-МОЕ. Делимся интересными клипами. Ржачка! http://www.youtube.com/watch?v=MWuflGNH178rofl
Відповідь: Re: И вот наступила свобода перепрошую,це якісь позивні короткохвильовиків?
Відповідь: В Україні - мороз! В нас сьогодня напруга впала до 168в. Думав все вирубається от-от. Але пронесло. А чому акумулятор? Хіба генератор...
Імена учасників (розділяйте комою).