НІЧОГО.
@Voyutichi, Ну все, я зрозумів...(враховуючи Ваше місце проживання)
Якось при св"яті випробував витвір. На трьох в самий раз, можна і на чотирьох(якщо не голодні).:) [ATTACH] -якесь дєрьмове фото із телефону...
Калорійність метану не відповідає заявленій, а устаткування дороге. Дешевше споживати пропан.(це моя суб'єктивна думка) Питання я вивчаю...
Хотілося би звіт. Самому цікаво, хоча, на сьогодні вже і не актуально паритися з метаном.
Імена учасників (розділяйте комою).