А у нас за, майже, чверть століття, геть розбестили народ газом. Посадки позаростали, завали не розбирають, да що там... сокира не у кожній хаті...
У мене на пасах і із таким же двигуном з 2008 року бігає. Паси міняю що сезону. https://krainamaystriv.com/threads/19004/page-3
Щось Ви намагаєтеся самі себе перехитрити.(Вам так не здається) Ну дуже все складно, надійність буде зі знаком мінус.
@gyra83, Поясніть використання "дворніків" від таза.
-тут не зрозуміло...(це як, який трос і які )???
@gyra83, Спробую Вас відмовити від двигуна "муравья". І чому впав вибір на гусеничний хід???
@gyra83, :Hi: Фото давайте, "на пальцях" складно розібратися.
Я 280 гривень за ці процедури віддав, не знаю чи це дорого. Доставку Із Варшави і назад іще не оплачував.(може іще раз прийдеться катати):)
@andrij64, Ходив я до різних технарів, як не дивно, то і діагнози різні. Один сказав, що биті кластери на вінчестері саме в місці встановленого...
У дочки таж біда. При ввімкнені скайпу синій екран і перезавантаження. Перевтсановлення скайпа проблему не вирішило. Ноут після чистки і встан....
Років п"ять, по місту кататися. Не думаю, що акумулятори витримають стільки часу. КАРОЧЄ, Л А Х А Т Р О Н!!!
@nazno, Схема має бути "трикутник". Хоча і при такому втрачається більше третини потужності.
Ну мужики я із вас фігєю...Crazy Давайте я своє тренування опишу.:-D
Це вторинне, але діє.;-) (прохання, з повагою відноситися до відвідувачів форуму)
Оооо!!! Він так працює, що аж фотографії перевертаються, чи то фотоапарат із рук вириває.:-D
Скільки себе пам"ятаю, стільки поруч і велосипед. Але ніколи не задумувався, що все так складно. O=-
Це дуже приблизно, від чого потрібно відштовхуватися. Да і порізаних-порубаних 20-ть, це біля 15-ти в кругляках. Все залежно від ситуації.
І там я був. Після Майдану не ногою.
@HT105D, Ну я ж не фермер. Так просто, хобі.
НЕ ВІРНО, правильно - пронесло.:)
Імена учасників (розділяйте комою).