@den1280, Ви хочете продати, чи потриндіти???
@mijki, Добре придивіться, на бороді дводобова небритість. :)
А якщо це трансфестит по типу Канчіти. Цікаво, яка Ваша реакція буде тоді???rofl
"Продаж обладнання та інструменту" - так краще.:Hi:
Замініть підшипники. Що до цього робили із насосом???(який вік насоса???)
@mijki, А морду, ця пані, заселфити не ризикнула.:-D Страшно уявити...
@den1280, Це Ви мабуть форумом помилилися.;-) (хіба тут город мастєров. sru)???
@kim chen loran, Це фото із Вашого села???O=- Тікайте звітам і чим пошвидше.
Так, давненько Вас не було. Власне, подумалося, що проект закрився, але бачу все СУПЕР. Бажаю удачі.:Hi:
Так про що можна говорити, як союз розробив тягача для стратегічних ядерних ракет, а шини прийшлося закупляти в Японії. Ядерні ракети на японських...
Найпростіший і найшвидший варіант для таких ситуацій це газовий обігрівач. Можна камін замутити, але це вже зовсім круто буде(хоча порівняно із...
@kim chen loran, Я коли срочну служив(крайня північ), приходилось на "вітязях" їздити. То казали, що руський не видумає лиш би дороги не робити.:-D
-ціна???
Він там на "довольствії" стоїть.:-D
@ira121190, Ніц я тут Вам не скажу, ніколи із таким не стикався.:Hi:
@ira121190, Vaillant (стара модель, іще без мазгів) У нас їх тут бусами із Галандії тягнуть масово. Раніш ціна була 200 мертвих президентів+/-.
@ira121190, 18 з головою вистачить.:Hi: У мене на двох рівнях біля 130кв. то навіть не напинається.(але дуже залежить від якості опалення)
Я не із Києва, але цікаво, що значить "отлічниє"?:Hi:
Зробив собі недавно ракету по "апостолу", нічого так вийшло. (фото є в сусідній темі) Прийшов батько побачив, загорівся, навіз кучу металу....
@peps08, Так ось і намагаюся заманити чоловіка в окрему тему. Але він найграмотніший, І... - ніц не вийшло.:)
Імена учасників (розділяйте комою).