Русская печь с лежанкой.

Тема в разделе "Печи и камины", создана пользователем mason888, 26 сен 2017.

  1. Красиво поєднання кахлю і облицювальної цегли
    [​IMG]
    Про кахель можу сказати , кахель завжди був не обтесаний , кожну кахелину треба доводити до точних розмірів в ручну колись , тепер це роблять за допомогою станків . кахель колись був добрий і міцний ,тяжкий і грубостінний і дуже тяжко оброблявся . тепер такий не виробляють , економлять на газі , кахель легкий тонкостінний і ще легший що є можливість його обробити навіть наждачною шкуркою , зато красивий .вплив кахлю на тепло ефективність дуже мала , якщо колишній тяжкий кахель мав 100% то теперішній 90-80 %.. так нема різниці яким кахлем мурувати піч дорогим чи дешевим ефект від того мінімальний , дорожчий кахель легше обробляти , дешевий тяжче обробляти . теперішній кахель легко може тріснути , а колишній якщо впав на ногу ,то пам'ять про це залишиться на завжди .
    З’єднання кахлю
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]https://www.olx.ua/obyavlenie/kahel...-kamnn-sklo-zharostyke-kamnn-top-IDeQH32.html
    Клацніть галерея
     
    Последнее редактирование: 10 окт 2017
    Вогнистый Владимир нравится это.
  2. mason888

    mason888 Майстер

    Сообщения:
    118
    Симпатии:
    13
    Красиво выглядит, на фото. Но расположение - так такой камин можно поставить только на какой то выставке, и то, - если места в зале не хватило.....Собственно так оно и есть, если судить по чистоте кирпичной кладки.
    Не хочу никого обидеть - если "такое" нравиться - как можно давать советы по устройству, расположению , функционалу??????
     
  3. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Сообщения:
    2.054
    Симпатии:
    1.170
    Адрес:
    Украина, Мариуполь
  4. mason888

    mason888 Майстер

    Сообщения:
    118
    Симпатии:
    13
    Спасибо большое, за участие. Но я так и не был здесь услышан.....Пришлось взять банальную( но, зато, со всеми порядовками и ньюансами. Единственное - лежанка. Высоко и куцевато. Сказал придумаем как вылазить и как удлинить..) "Теплушку". Никаких секретов, вся раскладка и все подробности...Как то так...."у каждого мастера свои секреты...." Не напыщено, не высокопарно. По мне - печь печёт, плита варит и греет .
    Единственно что я пытался здесь , у знатоков, мастеров, допытаться - лежанку ниже и длиннее. Не допытался.
    Спасибо всем......
     
    pic16f887 нравится это.
  5. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Сообщения:
    2.054
    Симпатии:
    1.170
    Адрес:
    Украина, Мариуполь
    Просто по месту выплывают -свой ньюансы . Даже нет четкой порядовки шведки. Насчет теплушки. Сразу придупредите - дров нужно много. А лежанку нужно длинную и в отдельной комнате. Удачи.
     
    pic16f887 нравится это.
  6. Я для використовував глину для розчину таку яка находиться на глибині криниці 7-10 метрів в низу , така глина дуже в’язка і страшно липуча , на колір глина рижа .
    [​IMG]
     
  7. Глину проціджували з водою у велику бочку через сітку , робився намул , глина осідала на дно , а вода піднімалася в гору // потім воду спускали і одержували липучу м’яку глиняну масу до якої добавляли пісок і розчин готували для мурування //колись не було цегли і кахля для бідних , піч родилася з самої глини і піску і треба було так вимурувати піч , щоб вона не зазнала тріщин при експлуатації і не розвалилася // тому розчин робився відповідно до температури повітря , а піч мурували після обіду коли температура йшла на спад і через ніч піч могла рівномірно просушуватися від вологи
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Последнее редактирование: 17 окт 2017
    pic16f887 и Вогнистый Владимир нравится это.
  8. wertyhzaza

    wertyhzaza Стажер

    Сообщения:
    22
    Симпатии:
    17
  9. Ондо́ль (온돌) — традиционная система обогрева домов в Корее.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Люсия и Вогнистый Владимир нравится это.

Поделиться этой страницей