Своїми руками Креслення саморобного ТТ котла 20 kW

Discussion in 'Твердотопливные котлы' started by peps08, Feb 21, 2014.

  1. лебедь

    лебедь Бригадир

    Messages:
    63
    Likes Received:
    110
    http://220tm.com/nizkovoltnoe/taimeru/tm50-rozetka-s-tajmerom--sutochnaja--3500w-16a--230-v.html В мене таке,по окружності сині сектора нажаті вкл. отжаті викл. мікромоторчик крутить весь диск і вони по кількості нажатих включають нагрузку.+ блокування у включеному стані.
     
    malamyt likes this.
  2. volusik

    volusik Майстер

    Messages:
    204
    Likes Received:
    67
    хто там в Криму в свій час поставив сонячну електростанцію на полях?клюєв вроді би як так?
    так ви знаєте по якій ціні він впарював 1 кВт державі на той час,а саме то було тоді 7 гривень,доляр тоді був вроді уже 8 гривень,то напевно було після 2008 року...алеж то самі розумієте для своїх такі ціни були,і ще,він свої гроші туда не вкладав ..то було дано на зелене.
     
  3. Юрій Миколайович

    Юрій Миколайович Підмайстер

    Messages:
    40
    Likes Received:
    21
    До речі газ з квітня дорожчає ще на 53% так що тема про ТП котла стає ще більш актуальною.
     
    Ches, vintik1976 and bogdan_1983 like this.
  4. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Messages:
    2,208
    Likes Received:
    3,210
    Location:
    Між поділлям і поліссям
    Так і дрова також не дешевіють. Я собі думаю треба прикупити пару машин дров поки субсидії роздають направо, а більше наліво.
     
    Ches, satok and bogdan_1983 like this.
  5. Vorfolomey

    Vorfolomey Інженер

    Messages:
    737
    Likes Received:
    836
    Location:
    Светловодск
    Это уже хоть что-то.
    А то все жопой чувствуют, что ВВ работает, а как, никто не знает:-D

    А в таком режиме, открытие-закрытие ВВ по дымогазам что-то меняет?
     
  6. igoro

    igoro Прораб

    Messages:
    456
    Likes Received:
    285
    Газ дорожчає тільки на літній період,а на опалювальний сезон лімітна кількість знову подешевіє.Минулого року з 1 травня по 1 жовтня газ коштував 7.20 ,а цього навпаки обіцяють що трохи впаде.
     
  7. malamyt

    malamyt Бригадир

    Messages:
    146
    Likes Received:
    255
    Ни кому не советую брать супсидии,отдавать придется в разы больше! Уже начинают "изымать" по 15-30 тыс.за неправильное заполнение диклораций! будьте внимательнее и "покопайтесь" в этой теме!
     
    bogdan_1983, vintik1976 and satok like this.
  8. bogdan_1983

    bogdan_1983 Бригадир

    Messages:
    135
    Likes Received:
    143
    Location:
    Івано-Франківська область
    На сухих дровах було так, котел набрав 80 радусів, заслонка ПП закрилась, ВП було відкрите на половину і піролізні гази горіли, тумпература в котлі виросла до 90 градусів. Десь через пів години температура в котлі впала нижче 80, і ПП знов відкрилось.Із моїх спостережень при закритому ВП дрова горять довше ( температуру ДГ тоді я ще не міряв) Сьогодні попробую так само протопити котел, та заміряти димогази.Одно шо можу сказати, при відкритому ВП температура ДГ паде
     
    vintik1976, gjkzr, Erni and 2 others like this.
  9. serg75

    serg75 Стажер

    Messages:
    8
    Likes Received:
    2
    Дуже прошу напишіть результати експерименту. З того, що Ви повідомили виходить, що ВП тільки розбавляє димогази зменшуючи їх температуру. А в теорії (наскільки я розумію) повинно бути наступне (як приклад).
    При роботі на МАХ режимі:
    1. ПП відкрите, ВП закрите. Темп. ДГ біля 500 С;
    2. Відкриваємо ВП потроху. Темп. ДГ повинна збільшуватись. Ми ж допалюємо димогази.
    3. У якийсь момент температура ДГ починає падати. Це означає, що ВП почало розбавляти ДГ знижуючи їх температуру. Заслонку ВП вертаємо трохи назад. Це повинна бути "золота середина" для режиму МАХ.
    Те ж саме робимо для режиму, коли котел працює в усталеному режимі (або у мінімальному режимі). Отримуємо "золоте" положення заслінки ВП для відповідного режиму.
    Якщо темп. ДГ не влаштовує (висока або низька), змінюємо положення ПП та проходимо пункти вище по новому. Таким чином отримуємо межі регулювання ходу заслонок. Напевно, закони регулювання нелінійні та залежать від інших факторів, але в першому наближенні, регулювання все ж буде точніше ніж просто закр./відкр.
    Це ж у мене вже цілий алгоритм вийшов.;-) Ще б знати, чи він правильний/правдивий.
    У мене ТП котла немає. Я тільки вивчаю це питання. Може ще хтось захоче випробувати мій алгоритм? Повідомте результат будь ласка.beer
     
  10. vintik1976

    vintik1976 Бригадир

    Messages:
    211
    Likes Received:
    214
    Location:
    Запорожье
    если закрыть ВП и пототить неделю будеш иметь забитый теплообменник сажей(из личного опыта)ВП для того чтобы сгорали остатки продукта горения
     
    volusik, bogdan_1983 and styuart_36 like this.

Share This Page