Говоримо про субсидії

Тема в разделе "Курилка, болталка", создана пользователем olly, 16 мар 2015.

  1. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Сообщения:
    345
    Симпатии:
    313
    Адрес:
    Київська обл
    Спілкувався з слюсарями по газу то говорять що опалювальний сезон до 6 квітня,а кого супсидія до 30 квітня і це тільки слухи бо керівнцтово саме толком не знає.
     
  2. солтес

    солтес Прораб

    Сообщения:
    965
    Симпатии:
    407
    Адрес:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    В мене пише по 4 місяць.
    Кажуть так і є до 30 квітня , і це добре а то в нас в горах температури нижчі , чим у Києві .
    Цього року було класно ,і всім тепло трошки більше заплатив грошей але це того вартує не треба було економити .
     
  3. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Сообщения:
    459
    Симпатии:
    523
    Адрес:
    Полтава
    Нарешті і наш Полтавагаз запустив кабінет споживача на сайті. Зареєстрував рідню. Тепер наглядно побачив, ща за зиму вдалося накопичити за рахунок економії 5118грн за невикористані ліміти по субсидії( це для тих, хто говорив, що треба все випалювати і можна не економити). В обленерго теж переплата 200 грн і там чітко сказали, що можна не платити, доки не використаємо всі гроші з рахунка. А в облгазі теж так повинно бути, але ще не вдалося отримати чіткої відповіді, говорять що керівництво ще само нічого не знає, хоча сумніваюсь. В будь-якому випадку з наступного місяця платити за газ і електроенергю вже не будемо і перевіримо, що там нарахують в особистому кабінеті.

    Отправлено с моего GT-I9070 через Tapatalk
     
  4. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Сообщения:
    3.761
    Симпатии:
    4.039
    Адрес:
    CV UA
    А якщо новий уряд уточнить ситуацію і переплата зникне, тобто що не встигли використати, те пропаде?
    --- добавлено: 20 кві 2016 у 23:58 ---
    До речі, про ціну на газ:
    Тарифи на газ в Україні таки підвищуватимуть
    http://24tv.ua/premyer_rozpoviv_shho_bude_z_tarifami_na_gaz_n678945
     
    Последнее редактирование модератором: 28 апр 2016
  5. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Сообщения:
    459
    Симпатии:
    523
    Адрес:
    Полтава
    Я не нострадамус, можливо все)) На даний момент ситуація така як є, а що буде через пару місяців чи восени — подивимось. Для себе вирішив поки що не платити, а там буде видно, що вони там нарахують.)) Якщо зникне, то заплатим пізніше, а кошти нехай на депозиті полежать))
     
  6. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Сообщения:
    3.761
    Симпатии:
    4.039
    Адрес:
    CV UA
    Тобто через кілька років з таким споживанням і такою переплатою за рахунок субсидії ви зможете купити собі Облгаз за рахунок вашої переплати? :)
     
    mahno, varmet, pic16f887 и ещё 1-му нравится это.
  7. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Сообщения:
    459
    Симпатии:
    523
    Адрес:
    Полтава
    Я говорю лише про найближчі пару місяців чи півроку. Та це ж зрозуміло, що так не залишиться, щось придумають. Можливо ліміти зменшать, або в кінці опалювального сезону переплату на нуль помножать)) А може, щось у лісі здохне і переплату залишать, а ліміти зменшать, тим самим будуть стимулювати так економити. А логічніше було б надати можливість зекономлені кошти направляти, наприклад, на утеплення чи інші енергозберігаючі речі і так через 10 років і газ уже не потрібний був би в такій кількості, але нікому воно не потрібно(( Самому цікаво, що буде далі
     
    Последнее редактирование: 21 апр 2016
    LOGR нравится это.
  8. солтес

    солтес Прораб

    Сообщения:
    965
    Симпатии:
    407
    Адрес:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Там є такий пункт як обов’язків платіж що місяця незалежно від того що ви економили.
     
  9. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Сообщения:
    459
    Симпатии:
    523
    Адрес:
    Полтава
    В обленерго чітко сказали і на сайті чи в платіжці теж вказано, що обов'язковий платіж можна оплачувати за рахунок переплати, що ми і зробили в цьому місяці, а от за газ заплатили обов'язковий платіж, бо тільки вчора зареєструвався в особистому кабінеті і побачив суму переплати. І в управлінні соцзахисту підтвердили, що обов'язковий платіж буде зніматись з рахунку.
     
  10. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Сообщения:
    2.146
    Симпатии:
    684
    Адрес:
    Чернігівська обл. Ічня
    п*здьож.

    єдине, що може статися із преплатами це те, що фірма яка її отримала змінить вид діяльності. наприклад буде транспортувати газ. от за транспортування газу буде переплата 10 тищ, а перед компанією, яка продає газ буде НУЛЬ. розподіл вже пройшов. 15 травня отримаємо нові платіжки від двох компаній. отоді буде ажіотаж. бо в людини переплата, а вона виявляється дожна бо незаплатила за трансопртування.
    --- добавлено: 21 кві 2016 у 08:53 ---
    таки да, при наявності хорошої економії. а при таких нормах тільки в лінивого немає економії під 5 тищ.
     
    Последнее редактирование модератором: 29 апр 2016

Поделиться этой страницей