Як офіцер запасу, що два роки перебував на дійсній військовій службі скажу, що без теорії не може бути практики. Повірте.
Владмир, А я, як Рядовий запасу(міліцейскі звання не враховуються), в якого три крайніх півночі за спиною, маю свій погляд на офіцеррів із вАєнної кафедри.(припиняйте, в житті воно інакше виглядає) Забув добавити. Прапорщики із Афганістану цінились НАБАГАТО більше.
всі теорії - це узагальнення спостереженої практики. Як тільки практика перестає співпадати з теорією - відкидають теорію. А не практику..
Я лише з одним можу погодитись - наша освіта тоді була значно краща, ніж тепер. А результати роботи - соромно признатися. Яскравий приклад - Жигулі. Випускати 30 років і не зробити щось пристойне- це ганьба. Я не даремно згадав про Sony. 23 роки назад я вперше відкрив задню кришку телевізора їх виробництва. Ні , не ремонтувати, просто подивитися. Після того , що я там побачив, зрозумів, що ми відстали назавжди. Всі дротики - різнокольорові, всі з"єднання мали різні роз"єми- їх неможливо було переплутати і втулити не туди. Розумієте, вони вже давно думали про usability не те що користувача, але й технічного персоналу, який обслуговує цей телік. Я вже не кажу, що блок живлення був лишена трьох транзисторах. Але він не здихав ніколи. В той самий час голдстари, фунаї та інші дохли як мухи, хоча були побудовані на модній мікросхемі з купою захистів. Так звичайно, в нашій країні було багато унікумів-самородків, які з того барахла що було, могли зліпити дещо пристойне. Але коло них крутилося купа "ніяких" фахівців. В середньому,звичайно, все виглядало так, наче ми щось можемо. Але це "средняя температура по больнице". Тому міф про хорошу освіту можна зливати в унітаз.
Це за гіпотези мова. Теорію (по визначенню) можна відкинути разом з "тіоретиком" або соціяльною групою
С Шекспиром плитка ровнее. Руками мозг управляет. А мозг не делает различий между опытом "виртуальным" и "реальным". Для мозга образ плитки на полу, и плитка на полу - одинаковые два образа. А разница между образом ровной плитки на полу, и ровной плиткой на полу только в мышечном чувстве. Одной только тренировкой проприоцепторов не обойтись, строить образы тоже надо тренироваться, тем более, что это две части одной тренировки. Ум - навык. Потенциал у всех одинаковый. Кто тренируется, тот умный. Люди гораздо более одинаковые, чем может показаться. Я считаю, что каждый человек должен иметь общее представление о границах всех доступных знаний. Плиточнику не обязательно участвовать в поисках доказательств и опровержений квантовой теории, но что такая теория есть, и что собой она представляет он знать обязан. И кто-то где-то должен ему о ней рассказать. А вот как и почему схватывается клеевой раствор, плиточник обязан знать хорошо и полностью. Всем нужно общее, как можно шире, образование - это элемент развития организма, как рост скелета и набор мышечной массы. А то потом, поверивший в "не всем дано" и "зачем мне эта химия", не может нормально дозировку лекарства своему ребёнку посчитать, не может в свою голову принципа движения по полосам засунуть, и компактно вещи в чемодан уложить...
Гіпотеза - це перший крок теорії. Потім ця теорія починає тупцювати: або вперед, або на місці. Але якщо зашпортається хоч за якийсь практичний факт - розбивається вщент.