Газогенераторный автомобиль

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Muton, 7 вер 2011.

  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    газ знову подаватиметься в газген, від цього підвищення внутрішньої температури, відтак стабільніший процес, можна використовувати сиріші дрова.

    пане із криму, фільтруйте трохи. а точніше підбирайте більш дипломатичні епітети. ну наприклад, освічена людина написала б, що мій план не безглуздий, а важкий для втілення у технічному плані і система може бути малоефективною.


    відповідь я вже дав.

    під час їзди вони не зависатимуть, підтверджено не однією людинеою, яка вже їздить на дровах. а при стоянці проблема вирішується елементарно, на корпус газгена ставиться відбратор і проблема зависання зникає.

    @pastux, якби людство слідувало вашій логіці, то й досі б боялося кіно, адже думали що поїзд міг виїхати із екрану, боялися б сідати до поїзду, бо вважали, що на швидкості 40 км людину розчавить, брати райт не пролетіли б над землею, а сікорський не розробив би гвинтокрил. та і взагалі, людство б досі думало, що сонце крутиться довкола землі, яка є плоскою і стоїть на трьох китах. а таких як я і досі б спалювали на кострах, чим ви і займаєтесь із першого дня на форумі.

    @pastux, не будьте консервативним. вам подобається консервативна ідея газгена, користуйтеся нею. маєте ідею як покращити якість газу, пишіть. і годі вже доказувати, що ваш пеніс довший. давайте вже конструктивно вирішувати проблему газгена, його приєднання до авто, стабільну роботу двигуна вирішувати по ділу.
    --- добавлено: 3 гру 2015 у 09:10 ---
    перевитрата це їздити на обгорілих чурках.
     
    Останнє редагування модератором: 11 гру 2015
  2. pastux

    pastux Майстер

    Повідомлення:
    136
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    Крым -> Черниговская обл.
    ви не розумієте про що балакаєте.)
    по друге - щоб взагалі мені показувати ваш ,,пеніс,, - зробіть газгєна і проїдте хочаб 500км. тоді побалакаєм на цю тему)

    вибачте - не хотів вас обаражати, але як на мене - то я вже написав що думаю про це.
     
  3. nik7575

    nik7575 Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Моё виденье системы такое.
    1. Газовый редуктор второго поколения типа Ловати вакумный , никаких мозгов ненада.
    2. Дальше ресивер с датчиком давления , который будет регулировать роботу компресора-нагнитателя.
     
  4. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    о, це в же цікав дискусія. можна детальніше і з фотками?
     
  5. nik7575

    nik7575 Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Пока в проекте , когда буду модернизовать всю установку тогда этим и займусь...
    Пока присматриваюсь к автомобильному компресору кондицыонера , насколько его можно розогнать.
     

    Вкладення:

    • sc-vaz.jpg
      sc-vaz.jpg
      Розмір файлу:
      81,8 КБ
      Переглядів:
      14
  6. jester7

    jester7 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    8
    Сегодня (5.12.15) доварил до газгена ЦИКЛОН + РАДИАТОР, добавил длинный шланг и у меня вышло получить огонь, даже синее пламя при том, что турбина работала, а не была остановлена, как в прошлый раз. Попытался я завести машину от этого газа - машина без турбины не реагировала на газ. Но когда я включил турбину - машина начала рывками заводиться. Постоянства работы двигателя я не добился - аккум посадил ))). Вот так-то так, пока не знаю в какую сторону копать. Возникло много вопросов, а я не знаю ответов. Возможно нужно зажигание позднее поставить, а возможно и нет..... Буду искать ответы....
    Видео снял, но толку от него пока никакого (((

    ответ мне уже дал:
    pastux
     
  7. jester7

    jester7 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    8
    Выложу видео, там переделка генератора.
    Сменил решетку на пластину с отверстиями.
    Добавил фильтр циклон и радиатор маленький.
    Пробовал завести мащину, но видимо подсос воздуха реально велик... буду исправлять
     
    DINAMIT-UA подобається це.
  8. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    НІ! нівякому разі. ви ж буде іздити то на газу, то на бензині.
     
  10. pastux

    pastux Майстер

    Повідомлення:
    136
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    Крым -> Черниговская обл.
    в общем поглядел видос. шо сказать... надо делать нормальный обращённик. то шо у тебя - то только на угле древесном может будет работать.

    турбина по мощности очень слабая и получается, что вроде газ идёт после часа розжига (при чистке газгена нельзя удалять старые угли. в обращённике если так сделать о идёт смола, пока не на горят угли. в углях дело, они дают высокую Т). если разжигаешь новый газген или после чистки - то по фурмы надо засыпать угля.
    второй ньанс - если турбина слабая и газ всё таки пошёл, то при подключении к авто, авто начинает в разы сильнее сосать газ и процессы нарушаются. исправит положение или более мощная турбина или заводка на бензине с последующим переходом на газ.

    как у тебя сделана воздушная заслонка? тебе надо сделать что бы в одно отверстие воздухана поступал газ, а другое перекрывать заслонкой (краном) с возможностью регулировки на ходу (воздуха надо ощутимо меньше чем газа). если этого нет - авто не завести.

    уменьшать размер камеры до 20см на мой взгляд не стоит. знакомый делал из газ баллона - на тазиках нормально работало.

    к стати ,я живу 33км от Чернигова. можешь подьехать ко мне. я тебя ,,потыкаю носом,, возле моего газгена. может даже съездим до кореша, поглядишь на его мини бульбик.
     

Поділитися цією сторінкою