Торможение электродвигателя

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем игорь989, 3 лип 2011.

  1. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Торможение электродвигателя

    Редуктор у Вас червячний, так що з гальмами не морочіть голову - ніякого вибігу не буде. Що маєте на увазі під словом "матриця"? У нас такі елементи крутять на токарному верстаті. Хвостову частину заготовки тримають F-подібним тримачем, закладеним замість різця.
    Так що можете використати патрон від токарного. Новий буде дорого, але Вам цілком підійде б/в (причому не самих великих розмірів) і не в самому кращому стані. Раджу прогулятись по приймальних пунктах металолому. Там частенько всілякі нелюди здають верстати, гільотини і т.п. Приймальники з радістю продають різні залізяки за подвійною ціною (зараз - 6 грн\кг).

    Добавлено через 1 минуту 19 секунд
    І одного рівчака на шківі буде мало для передачі такої потужності
     
    1 людині також подобається це.
  2. игорь989

    игорь989 Новачок

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    чернигов
    матраця.або лекало для виготовлення завитків,а в токарному станку без лекала навряд чи можливо виготовити елементи однакового розміру і великого діаметру.можливо я помиляюсь.якщо хочете наберіть в гуглі станок мастер-кузнец-1 .ідею я взяв звідти,тільки стіл планую встановити горизонтально.зараз скину фото своїх лекал ,тільки вони для роботи з гарячим металом.
     

    Вкладення:

    • Зобр060.jpg
      Зобр060.jpg
      Розмір файлу:
      95,4 КБ
      Переглядів:
      88
  3. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Торможение электродвигателя

    Все зрозумів. Я думав, що плануєте виготовляти елементи осьовим скручуванням, а тут радіальне. Тоді токарний патрон вам ні до чого.

    Добавлено через 26 минут 34 секунды
    1500 на вході і десь 35 об\хв на виході?... з такими розмірами кручення процес буде важкоконтрольованим і небезпечним. Замовляйте у токаря трьохрівчакові шківи з відношенням 1-4..5. Проблема в тому, що передатні числа вище 5ти не рекомендуються, і необхідно забезпечити кут обжиму малого (привідного) шківа не менше 150 градусів

    Добавлено через 1 минуту 49 секунд
    І ще.. вам потрібен пас профілю В(можна С), але не А!!!

    Добавлено через 18 минут 1 секунду
    Батько подібні речі крутить на-холодну і вручну. Починає з малого діаметру, і потихеньку до великого. Лекало у нього нерухоме - приварене до стола. Але є суттєва відміність від Вашого - витки рознесені по висоті, щоб в процесі заготовку крутити притискаючи до лекала(вниз). Так розумію, у вас непогані об'єми, раз виникла необхідність у такій механізації.
    ПС. Модератори - перекиньте тему до розділу "Обладнання та інструмент"
     
    1 людині також подобається це.
  4. игорь989

    игорь989 Новачок

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    чернигов
    планую поки-що скручувати квадратний ,або круглий прут діаметром 12 мм.маю шківи десь 1 до 4 ,правда одинарні,попробую спочатку на них,якщо сама ідея спрацює,то шківи замовлю,а так зразу викидати гроші не хочется .кручу і я на холодну,але 12-ку скручувати таким способом важкувато, щє й потрібно багато простору для великих діаметрів ,та й обєми робіт вимагають механізації.це правда.
     
  5. el_Spark

    el_Spark Прораб

    Повідомлення:
    743
    Симпатії:
    376
    Адреса:
    Житомир
    Відповідь: Торможение электродвигателя

    Успіхів та наснаги Вам!!!:Hi:
     
    1 людині також подобається це.
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Торможение электродвигателя

    мені давно попадалось в інеті таке лекало для гнуття завитків - секторне, тобто потрібна відстань між витками спіралі забезпечувалась окремими з'єднаними між собою секторами відповідної ширини. Ширина сектору збільшувалась відповідно до формули спіралі, а секторів було 4 на виток. З'єднані сектори між собою шарнірно.
     
  7. игорь989

    игорь989 Новачок

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    чернигов
    так я хочу зробити таке секторне лекало,але не маю уяви поки-що .як воно робится.думаю,якщо вдастся його зробити .то поділюсь досвідом,кому буде цікаво

    Добавлено через 2 минуты 48 секунд
    дякую .пстараюсь використати Ваші поради в своїй роботі.
     

Поділитися цією сторінкою