Фара на СВД

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем orex_, 12 бер 2011.

?

Голосуете ли вы за этот проект?

Голосування закрито 4 кві 2011.
  1. голосую за этот проект

    9 голосів
    81,8%
  2. воздержался

    2 голосів
    18,2%
  1. gogelo

    gogelo Бригадир

    Повідомлення:
    510
    Симпатії:
    230
    Адреса:
    львів
    Відповідь: Re: Фара на СВД

    Поділіться , якщо маєте , цією схемою.Бо там у OREXA, щось дуже вже дрібненьке...
    Інтуітивно доводиться читати.
     
  2. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    Re: Відповідь: Re: Фара на СВД

    Радиомир 2010

    №1 16-я страница.
     
    1 людині також подобається це.
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - з ним э проблеми трошки, судя по всьому треба шукати другу поставку , але тут саме дешевше де я зміг знайти, маєте ін про другий маг з не дуже дорогими цінами на радіодеталі порекомендуйте.
    - стоп, стоп, може шо-то попутано, там повністю схема, на виході , ципляє кому шо підходить в мому випадку підійде транзисторик який буде комутувати драйвер. На базу транз., "ціпляєм ще електролітик отримаєм затримку виключення (те шо мені підходить). Треба пробувати.
     
  4. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    По инет. магазины не скажу. Не заказываю. А этот "Радиомаркет" несколько остановок от меня :) Да и цены вполне приемлемые...

    По схеме: Да по "простому" схема должна работать и так. Сама ИМС с фотоэлементом (tsop1736) конечно очень хорошо видит сигнал на несущей частоте (если не ошибаюсь, то у RC5 где-то 36кГц) 36-38кГц и подавляет низкие частоты от осветительных приборов, НО ложные срабатывания будут :)
     
    1 людині також подобається це.
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - понятно, будем смотреть что получится.
     

Поділитися цією сторінкою