Своїми руками Простое кресло

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем Sass, 1 бер 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Вимагаю виїзний пуфік для ніг!mangal
     
    Sass подобається це.
  2. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    Ви практично, як в воду дивитесь..
    Дійсно хочу зробити пуф.. Можно і це крісло зробити по типу отаманки. Воно настільки універсальне, що це легко реалізувати. Але я буду робити окремий пуф. З "подвипєрдом". Нам без того ніяк не можна..
     
    captain Grey подобається це.
  3. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Пропоную одразу тюнінг до пухових подушок)))) Щоб було мегам'яко! ;)
     
  4. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Это как?:-D Расшифруйте. А то мысли очень неприличные возникают.
     
  5. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    Это явно март на Вас так действует..
    Ничего неприличного. В функционал пуфа будут заложены дополнительные возможности, кроме возмошности на нем сидеть или выкладывать ноги.. Но это - отдельная тема. Еще не все окончательно продумал. Когда реализую, покажу... Сейчас нна очереди новые перголы... Весна ж.. Пора уже..
     
    Т.М. та captain Grey подобається це.
  6. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    У кого как. Вы наверное к югу ближе. Лично у нас за окном зима! Снегу навалило и валит дальше. Так что перголы нам строить рано.:nozhovka:
     
  7. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    От тут Вы совершенно не правы.
    У нас тоже снегом все засыпано. Но перголы за день не делаются.. А снег сойдет так же стремительно, как навалил.. Надо ж быть готовым..
     
    mamavera та Т.М. подобається це.
  8. Хоробор

    Хоробор Майстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Чернигов
    Так, латекс гарній матеріал але дорогий та і придбати його важче ніж "поролон". Доречі, мало хто знає, що поролон від поролону відрізняється по питомій вазі та ще деяким характеристикам а значить і споживчими якостями та довговічностю. Взяти для прикладу поролон кухонної мочалки та поролон автомобільних сидінь. Дехто заперечить, що в автосидіннях не поролон. Справа в тому що правильніше "поролон" називати "пінополіуретан" і для його виготовлення використовуються два базових компонента в різних співвідношеннях та з додатковими присадками. Якщо грубо- як хімік все це заколотитьtschaj то ми отримаєм або мочалку або сидіння:).
    До чого я все це...? А-ааа, про сідушку в крісло, погоджуся з Julla що 40мм. "малавата будет" якщо взяти 100мм. буде набагато ліпше. Можна склеїти з кількох шарів. Для сидіння рекомендував би брати марку ST3542 в крайньому випадку EL2842.
     
    Останнє редагування модератором: 24 бер 2016
  9. Sass

    Sass Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.084
    Симпатії:
    12.381
    Ще раз хочу зауважити, що кожна дупа має власну думку з приводу комфорту.
    Особисто моя дупа відкинула варіант 80 мм (тим паче 100 мм) і затвердила 40 мм.
    Подушку можна зробити будь-якої товщини та жорсткості. Але треба ще не забувати про комфорт спини. Тобто висоту спинки одразу треба розрахувати, виходячи з того, чи хочеш, щоб край був вище лопаток чи ні. Це дуже важливий момент.
    Тож я просто показав конструкцію і власну реалізацію. А кожен, кого це зацікавило, може зробити розміри індивідуально під власне сприйняття комфорту.
     
    Хоробор та Т.М. подобається це.
  10. Whisker

    Whisker Інженер

    Повідомлення:
    770
    Симпатії:
    1.982
    Адреса:
    Київ
    Віддам голос за тему.
    За простоту повторення, хороший опис та фотозвіт. Автор попрацював над ергономікою
    Для себе зауважив 2 моменти: "штробовка" фанери та ремені на каркасі. Дякую за ідеї!
     
    Sass подобається це.

Поділитися цією сторінкою