Акумуляційний бак

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем параска, 27 сер 2015.

  1. Сергей К.

    Сергей К. Прораб

    Повідомлення:
    444
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Днепр
    это эволюция , по маленьку прийдем и к правильной обвязке и прочим буржуйским радостям , если в край не обнищаем ...
     
    Останнє редагування: 20 гру 2015
    pic16f887 та don ivan подобається це.
  2. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Согласен,я прошлый сезон промучился,решил сразу делать правильно,правда дорого эти все пасочки,а сейчас когда нищаем ,,спасибо,,нашим руками водителям,а проще дыбиламб-ть,это стает не подъёмным делом.Но как не крути,а ТТК это желательно ТА.
     
    pic16f887 подобається це.
  3. Сергей К.

    Сергей К. Прораб

    Повідомлення:
    444
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Днепр
    это не руководители -это одноразовые ган..ны ...

    но если посмотреть с другой стороны, судя по форуму -рукастого народу у нас дофига, вот как Юра ,взял три бочки сварил ,обмотал вот те и ТА, можно БУ лист найти скатать на вальцах(у нас это 400-500 грн стоит) обварить утеплить и получиться достаточно бюджетно, это не новый покупать за 12 т
     
    o.neymark подобається це.
  4. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    А якщо ТА підняти повище,то можна зеокномити на байпасах ,насосі і решта непотрібу;-).
     
    Papp Janos подобається це.
  5. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Сергей я Вам так скажу,я с нового листа тройки сделал себе ТА,на круг со всеми расходами получилось около 3.5 тис. на 1.7м3правда сварка мне бесплатна.
    --- добавлено: 20 гру 2015 у 11:43 ---
    Этот непотриб,делает всё сбалансировано,хотя если лавэ нэ-нэ то можно и так но лутьше правильно.
     
    Останнє редагування модератором: 28 гру 2015
    o.neymark подобається це.
  6. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Можливо , але в моєму випадку піднімати нікуди. Або зменшувати об'єм ємкості. Вона й так 700 літрів. Напевно я вложився навіть в штуку грн. Насоси , труби і саме головне кімнатній термостат були в наявності. Вчора здав в магазин лишків на 400 грн. Утеплювач зняв з горища. В мене там електролічильник. Так я по цій ваті таку собі дорожку протоптав. Зняв , використав, на дорожку пінопласт положу. Дуже кортіло купити щільну вату 5 см. З фольгою. Але проект бюджетний . По матюкався та обвернув з горища.
    Пс. Частково використана обов'язка котлів. Точніше навіть повністю з підмісом на котельний контур. Єдине , вирізав насос з газового котла цілком , щоб не розкручувати. Заварив та пару кранів на парубкам поставив . Газовий на ец працює шо дурний. Все пристойно працює з кранами. В цій всі історії головне кімнатній термостат , який керує насосом та. Без нього ніяк. Да , ще потрібно поставити механічний термостат на насос котлового контура , який буде виключати насос по температурі димогазів. Знову , ця штука в мене є в наявності. Оце я накопив всякої різної хрені. kon
    Вибачаюсь за багатенько букв, хотів вже доказати до кінця.
     
    Останнє редагування: 20 гру 2015
    silverneo подобається це.
  7. don ivan

    don ivan Майстер

    Повідомлення:
    236
    Симпатії:
    86
    чет не второпаю((
    у вас: 1000л, 62*С на подаче, 24*С в доме и это на трое суток при 0*С на улице
    у меня: 800л, 40*С на подаче, 23*С в доме. и это на 12 часов при 0*С на улице, (подача отключается при 26*С в макушке ТА), еще 8 часов температура в доме опускается до 20-21*С, потом - новый цикл (150м2)
    тобишь, мне хватает меньшей температуры подачи для аналогичной температуре в доме, что по идее должно свидетельствовать о меньших потерях, НО! у меня втрое чаще запускается котел, что говорит об обратном))
    кто объяснит сей феномен?))
     
  8. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Если кто знает, подскажите, чем эффективно утеплить ТА.
     
  9. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Найкращий варіант як зробив Іван55555.Но дорогий,но найкращий.
    https://krainamaystriv.com/threads/16053/page-126
    --- добавлено: 8 січ 2016 у 16:01 ---
    Собі утеплив по другому,теж вичитав тут, на форумі.Рейки твердого пінопласту ф(50 на 50мм) по кругу приклеїв до емкості вздовж,густо а пустоти між ними заповнив піною і зверху "на гарячо"оцинковку.Задоволений.
     
    Останнє редагування модератором: 16 січ 2016
    Витэк подобається це.
  10. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Спасибі. Цікавить, а як що до конденсату в теплі пори року?
     

Поділитися цією сторінкою