Вітрогенератор Олексія Оніпко (ротор Оніпка)

Тема у розділі 'Альтернативные источники энергии', створена користувачем Andrii_M, 29 лип 2014.

  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    askold57, у вас СТО. думаю знаєте непоганого електрика. я до чого. 400-700 ват на гені це харашо. але до такої мощі йому треба дать 3000 обертів. якщо оберти менше пятиста то у нас буде із гени умовно 5 вольт. використать ми їх практично не можемо. но у нас 3 фази. значить 3х5=15 вольт! вивод, якось треба зєднати коштушки генератора так, щоб отримати із трьох одну фазу і суму їхніх вольт. якось так. тоді це вже буде тихохідний генератор за 300 грн, а не за 3000.
     
  2. askold57

    askold57 Майстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    под одессой
    -----------------------
    скачал по ссылочке
    чето не запускаются картинки
     
  3. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    ну і по поводу того що магніти постоянні слабі. брав моторчик дворніків(?) на 24 вольта. при 3000 обертів видає чотко 12 вольт і тяне без проблем на повну яркость автомобільну лампочку. так там магніти чорні, тікі як на динамиках. а якби туди неодимові?
     
  4. askold57

    askold57 Майстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    под одессой
    все,открыл спасибо
    --- добавлено: 13 дек 2014 в 23:40 ---
    Вы сняли 60 ватт при 3000 об.
    мы хочем 1 квт при 40-80 об.
    чуда не будет
    я так думаю
    надо другую конструкцию
     
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2014
  5. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    askold57, так я і не казав про чудо. і що там моторчика, розмір як банка песі. купувать мотор-колесо і без мороки. а взагалі. якщо 1 кіловат при 100 обертах то при 1000 обертах це 10 кіловат. це вже можна сварочний апар підключати. це утопія, отримати на таких частотах (100 обертів 1 квт) обертання таку потужність.
     
  6. askold57

    askold57 Майстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    под одессой
    в ЭТОЙ теме мы говорим за ротор Онипка,а его диапазон 10-100 оборотов.
    хотя поскольку мы только мальчики в этой теме (надеюсь пока) я думаю надо смотреть все варианты,тем более только,что надыбал вот это:http://veter.pl.ua/index.files/generator.htm
    --- добавлено: 14 дек 2014 в 00:33 ---
    прочитал,по-моему чувак тупо старается впарить свое фуфло
     
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2014
    джер подобається це.
  7. orwe

    orwe Інженер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    1.130
    Адреса:
    Киев.
    Нормально запускается. Проверил.
     
  8. askold57

    askold57 Майстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    под одессой
    я тоже запустил спасибо
     
  9. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Хлопаки не знаю як у вас але в мене головний гачок при всій цій ініціативі це те що ВІТРЯК мусить бути БЕЗШУМНИМ ! Ці штуки видають при роботі таки нервуючі низькочастотні звуки котрі сусідам нагло тиснутимуть на психіку і те що вони полізуть в органи зі скаргами просто питання часу ! Якщо чоловіче населення легко підкупити оковитою то з бабами тут вихуду нєма кур*а !

    Отже . Оніпко позиціонує свій ротор як безшумний . Дуже хочеться вірити . Але це експериментальна штука к я зрозумів а от той архімедес ротор від роттердамців вже широко використовується в приватних будиночках . Треба буде таки провести тести спершу .
    На рахунок оборотів . Моторколесо налаштовується конроллером на рекуперацію на які хочеш обороти - там йде навіть рекуперація підчас гальмування ! Ну які можуть бути обороти під час гальмування ? Правильно невеликі .
    Одним словом - шум . От на що нам треба найперше звертати увагу ... хто живе край села звичайно - там шум не має жодного значення піде любий вітряк .
     
  10. Ria

    Ria Майстер

    Повідомлення:
    173
    Симпатії:
    50

    Перематывать не надо если ген имеет двойную обмотку,предлагаю Вам зайти в эту тему https://krainamaystriv.com/threads/21289/
    не охота снова одно и тоже писать.
     
    Останнє редагування: 15 гру 2014

Поділитися цією сторінкою