Альтернативне енергопостачання газового котла

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем gup_1978, 5 кві 2014.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    а 30% розряду - це як розуміти?
     
  2. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    Есть у вас воТки литр.
    А выпили 0,3литра - то бишь 30%

     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    а як ваша свинцева батарейка поведе себе при 100% розряді? скільки циклів?
    Знову виходить "містика"- заплатив за 100, а можна користуватися тільки 30% від сто. Реальна сотня коштуватиме 186/0,3= 620 $..
     
    Володимир П подобається це.
  4. gup_1978

    gup_1978 Майстер

    Повідомлення:
    185
    Симпатії:
    58
    Ау, люди, коллеги! Что мы обсуждаем - призрачный вариант получения электроэнергии из солнечного света (эти схемы с каким-то успехом реализованы в западных странах, причем только там, где это экономически выгодно - дорого вести линию, а солнца много) или предложенную схему в первом посте? Не пытайтесь доказать, что можно построить автомобиль за 1 доллар. Как не крути - будет дорого. В противном случае такие системы уже были бы внедрены, в первую очередь китайцами. Помечтали и хватит - давайте реализовывать реальные проекты. При такой куче элементов вероятность отказа одно из них - практически 100%. У меня дома наберется больше 10 пальчиковых аккумуляторов. Из них один нерабочий (не берет заряд), еще один - очень быстро разряжается. Да, признаю, что не придерживался правил зарядки/разрядки. Пусть. Но ведь одни из них работают, а отдельные единицы выходят из строя при одинаковых условиях эксплуатации.
     
    Останнє редагування: 28 кві 2014
  5. gup_1978

    gup_1978 Майстер

    Повідомлення:
    185
    Симпатії:
    58
    3,7 в и 0,3 А*ч ??? Может там литий марсианский? Почему на пальчиковых аккумуляторах я видел максимум 0,27 А*ч при 1,5 В? Или она в 2,5 раза больше обычного пальчика? Да и ясно же написано: Аккумуляторная батарея. Если Вы покупали какую-нибудь батарею, то цена там за батарею или за один элемент?
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Ви не знайомі з літієвими елементами живлення? Відкрийте сучасний телефон - побачите літієвий елемент живлення на 3,7 вольти.
    Пальчикові елементи, які я згадував вище - мають ємність 3000мА/год.
     
  7. Mediaservice

    Mediaservice Бригадир

    Повідомлення:
    909
    Симпатії:
    227
    Адреса:
    Днепр
    Вы задаете такие вопросы...Это электрохимия батарей такая.
    И не зря существуют батареи стартерные, тяговые , AGM ,GEL ...
    Каждая по разному ведет себя при цикличной работе
    В рамках этой темы считаю лишним в очередной раз обсасывать теорию свинцбатов.
    Есть куча литературы и ресурсов
    Для начала electrotransport.ru
     
    Останнє редагування: 29 кві 2014
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Для мене це риторичне запитання.. Але воно завжди постає при оцінці економічної доцільності при виборі того чи іншого акумулятора. Тому варта завше мати напоготові відповідь на такі питання.
    а для чого теорію розгортати, достатньо висновок у декількох словах у формі відповіді на просте питання.
    Виходячи з назви теми, нам необхідно забезпечити електрикою газовий котел, найоптимальніший спосіб акумуляції електричної енергії у хімічних акумуляторах. Тому можна не відгороджуватись від чергового "прожовування" основ навіть свинцевих акумулюючих елементів..

    хімія тут на другому плані і вона ніяк не обмежує розряд до 30%
     
    Володимир П подобається це.
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Володимир П подобається це.
  10. gup_1978

    gup_1978 Майстер

    Повідомлення:
    185
    Симпатії:
    58
    Згоден. Приймається. Але без системи контролю кожного елементу живлення система працюватиме дуже нестабільно. Альтернативну систему живлення котла я розлядаю як аварійну, а аварійні системи повинні бути надійними. Особисто я приймаю рішення придбати інвертор с чистою синусоїдою на 1,2 кВт та гелевий аккумулятор на 100 А*год. Згідно з рорахунками цього вистачить для мого котла на 5,5 год. Це в теорії, ну хай на практиці буде 4 год. В подальшому буду купувати генератор для заряджання цього аккумулятора (якщо електроенергії небуде більше ніж 4 год). Також розглядаю варіант заряджання від двигуна автомобіля. Звичайно дуже дорого, але в кого є малі діти і ти дивлячись на термометр, бачиш як знижується температура, той розуміє, що в таких умовах думки про вартість не приходять.
     
    Останнє редагування: 30 кві 2014
    Володимир П подобається це.

Поділитися цією сторінкою