Проводка в домі - подскажите

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем ох сергей, 7 січ 2014.

  1. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
  2. vovanchek

    vovanchek Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    я розробив свій блок який зупускає генератор і перемикає лінії.
     
    Останнє редагування модератором: 16 січ 2014
  3. Владимир2408

    Владимир2408 Майстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киевская обл.
    для дизельного генератора, встановленого в теплому приміщенні 5+, для бензинового в неопалюваному гаражі - неактуально, при -10 і нижче автозапуск працює тільки в супернаворочених двигунах, а в більшості потрібно "танцювати" з повітряною заслонкою від запуску і до прогріву двигуна і тільки потім підмикати навантаження (лінію будинку), інакше двигун просто глохне і автозапуск повторює процес 5-6 разів, потім вимикається і всеодно потрібно йти запускати вручну.
     
    Останнє редагування модератором: 16 січ 2014
  4. vovanchek

    vovanchek Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    незнаю як в кого в мене стоїть в гаражі гараж неопалюється генератор китайський + поганий акум і заводиться і в -15 все залежить від автоматики якщо автоматика правильно зроблена то заведе
    Якщо вас цікавить можу розказати про блок чи скинути опис )
     
    Останнє редагування модератором: 17 січ 2014
  5. Владимир2408

    Владимир2408 Майстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    48
    Адреса:
    Киевская обл.
    Так, якщо Вам не важко-опишіть алгоритм роботи блоку та які додаткові керуючі пристрої необхідно встановити, бо я не уявляю як запустити генератор, не перекривши заслонку подачі повітря та як він працює з навантаженням у холодному стані (у мене глохне поки хоч трохи не обігріється)
     
    Останнє редагування модератором: 18 січ 2014
  6. vovanchek

    vovanchek Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Автоматика відпрацьовує всі затримки по підключенню нагрузки так як вона контролює лінію генератора і основну лінію. Заслонкою керує відносно температури якщо тепло то раньше відкриває якщо холодно то притримує довше закритою. На генератор ставиться тяга для керуваня підсосом, бензо клапан і силовий блок керуваня генератора.
    Ще може щось цікавить,
     
    Останнє редагування модератором: 18 січ 2014

Поділитися цією сторінкою