Ракушечник - правда и мифы, плюсы и минусы

Тема у розділі 'Строительные и отделочные материалы', створена користувачем нікола, 15 жов 2013.

?

Как Вы относитесь к ракушечнику

Голосування закрито 15 жов 2014.
  1. Да нравится,буду покупать.

    80,0%
  2. Нет не подходит.

    20,0%
  1. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Домик не дрібненький,класичний, аккуратний .Балкона невистачає для зустрічі вранішньго сонця.Кладка каменю на рівні!!! Чим зовні обробляти збираєтесь. P.S)Маю хорошу базальтову вату для мансардного поверху.До речі працювали з вашим засобом захисту деревини обробляли вагонку і блокхаус смереки(150мм) придбаний в Брошнів Осада,ще замовим внутрішню.Я прихильник природнього матеріалу.!!
     
  2. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    Був декілька разів в Брошневі в мене звідти хороший друг родом. Будинок 9х9 робили так як ви й казали зовні ваш камінь, а всередині гірший, через кожні три ряди робили перевязку армуючою сіткою, між каменем зовнішнім і внутрішнім ще є 50мм мін вати,Зовні поки обробляти не будемо поки нічим, спочатку вікна двері вони вже є в наявності потім кухня і санвузол і перший етаж, думаю зовні будинок років через два тільки буде формувати свій вигляд бо з нашим курсом і ізаробітками в гривнях багато незробиш, на рахунок обробки то в весь будинок оброблений ступенями - обрешітка оброблена тільки зовнішнім біозахистом тим що зелений, все інше оброблене вогнебіозахистом один раз в штабелі і другий раз вже в готових конструкціях, правда з вогнезахистом я мабуть трохи переборщив, але для мене то нестрашно мені він дешевше обходиться)))))))))))
     
  3. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Найкращий варіант утеплення,і самий дешевий монтаж .Ззовні вата- тепловтрати значно більші і витрати на клей нульові.
    --- добавлено: 6 ноя 2014 в 20:38 ---
    Користуюся хорошим ресурсом для втілення дизайнерських , архітекторних ідей у себе на будові (інтерєр,фасад).Там потрібна реєстрація і 4000000 фото в вашому розпорядженні.
     
    Останнє редагування модератором: 14 лис 2014
  4. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    важкий як пень-колода. кырпыч по обйому легший.

    ага, влагу гарно тягне.

    у нас на роботы був гараж із такої гидоти. снігу нападало, стіни розїхались. добре що машину ще в гараж не поставили. побув під дощем і вже починає кришитись в руках як крейда. вопшим матеріал для бідних, або для сараю чи туалету. мені несподобався.
     
  5. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    gam-ua, то в вас у майстрів руки з сраки ростуть, а не камінь поганий, в хорошого майстра і кривий гвізд рівним в руках стає. а ракушняк то екологічночистий матеріал і тільки ця його властивість має 100% перевагу над піноблоками та шлакоблоками.
     
    Энки подобається це.
  6. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Та ви в школі не вчилися,і крейди в руках не тримали .І взагалі щоб таке ЛЯПНУТИ в школу ходити не треба!!!!!
     
  7. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    ну ладно, хай буде міцний як цегла.
     
  8. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    gam-ua, Доречі ви відео дивились на третій сторінці даної теми.?
     

Поділитися цією сторінкою