УЗО в цепи питания инфракрасного пленочного теплого пола

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем петр 1, 12 вер 2013.

  1. serviceman

    serviceman Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    Харьков
    Дуже цікаво при яких обставинах це трапилося, яка плівка і під яким покриттям? Фото часом не зробили?
     
  2. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - нажаль фото не зробив, дуже бурно обговорював данне питання з представником фірми. Обставини.... хз, все як обично експлуатувалося біля 3 роки, під ковроліном. Запалення почалося з початку плівки , він донтактної полоси сантиметрів 2-3 в середину.
    [​IMG]

    ,горіло як "бенгальський" шнур але повільно . При сьому плавило ковролін і уходило в середину , так прогоріло сантиметрів 70, на цій відстані від контактної полоси відстань була уже з 10 см. Цей кусок відрізали та віддали на експертизу. Місцевий провайдер мовчик, до представника "Західного регіону" м. Мукачево не можу до дзвонитися. Пока експлуатую далі але дуже на стрьомі.
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - - переговорив я з представником .., розочорування немає меж....
     
  4. петр 1

    петр 1 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    привет всем. на мой взгляд возгорание произошло по причине некачественного монтажа контактных клипс. со временем в зоне контакта и произошло возгорание. я при монтаже использую другую технологию. вскрываю/срезаю /верхнюю заламинированую пленку размером в диаметре 5-7мм над медной контктной полосой, залуджую и прямо припаиваю силовой провод питания. это гарантирует надежный контакт. предлагаю сначала потренироваться на кусочке пленки пола снимать верхний слой пленки. я использовал тоненькое шило и острый раскладной швейцарский ножик с хорошим стальным лезьвием. успехов.
     
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго дня :Hi:.

    - ны , я трошки можливо не правильно описав зара попробую малюнок поправити.
    --- добавлено: 19 окт 2013 в 11:01 ---
    петр 1,
    https://lh5.googleusercontent.com/-...AAAAGls/pz8YhG5ChYA/w889-h667-no/errDSC00.JPG
    [​IMG]
    - надіюсь ви не є представником данної фірми, як та то ... але я з вами не розмовляв.
    Короче враження від працівників капец яке залишилося, даний випадок стався біля 4_рьох місяців тому , пісцевий дилер забрав кусок горений сказав шо відправить на експертизу, горорив з представником якому повинен був цей шрих відправити, да він чикає. Часу пройшло море .., обіцяли надати то докліпувати відрізаний кусок НЕМА , обіцяли розібратися з цим запалок так як такого в них ще небуло (з їх слів) а в результаті... ніхто нічого не знає, на місцевого обласні не можу трошки натиснути -ДЕ ГОРЕНИЙ ТЕПЛИЙ ПОЛ... ЦЕ-Ж ТАКОГО ЩЕ НЕ БУЛО , ТРЕБА ДОСЛІДИ, бо мол стосунки в них лояльні ..., а то шо від їх продукції міг погоріти люди... та то не має значення.. так получається.
    В результаті хз шо роботи , з однієї сторони буде класна штука, з другої якшо вона на таке здатна , то капец яка вона опасна.
     
  6. петр 1

    петр 1 Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    привет orex, я не засланый козачек. вообще то тема узо в питании теплого пола моя, я её открыл. дай мене название фирмы какой пол использовал и потом подумаем почему так могло получиться.
     
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - та я про це і не думав , чесно кажучи ви до цього немаєте ніякого відношення, даже якшо і "козачок" то як бачите інформація є для доноса.
    На фото видно їх сайт та назву , НАОС http://www.naos.com.ua/ метр шириною,
    [​IMG]
    10 РОКІВ ГАРАНТІЯ... в печінках би їм була.
     
  8. Chatter

    Chatter Бригадир

    Повідомлення:
    373
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Днепропетровск
    так и есть, лавсан, однако. как эти изделия проходят сертификацию - загадка.
     
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - є альтернатива ?
     
  10. Chatter

    Chatter Бригадир

    Повідомлення:
    373
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Днепропетровск
    да, нагревательный элемент не должен иметь контакта с горючими материалами. в плиточный клей, в монолит пола, штукатурку, но не под ламинат, доску или, еще хуже, ковролин, линолеум.
     
    orex_ подобається це.

Поділитися цією сторінкою