Кімнатний термостат - чи буде економія дров?

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Vasul, 13 гру 2012.

  1. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    leshiy_40, в мене чомусь дьогтю нема, тільки чорний наліт і клапті сажі які постійно відвалюються
     
  2. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    або в мене кубатура більша або утеплення нульове. але в інших і у теплення ігазу йде більше при тій же температруі.
     
  3. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    gam-ua, в мене стіни з керамблоку, 25 см
     
  4. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    Розказую: котел в мене піролізній, кімнатний термостат підключиний до насоса. принцип роботи такий, коли в хаті набралась задана температура термостат відключає насос, при падінні температури включається насос і гонить воду по батареях тим самим нагонить температуру в хаті. Такий принцип роботи вже використовую другий сезон, за той сезон приблизно на 2 метра дров пішло менше, але річ не в тому, завдяки термостату завжди в хаті комфортна температура.
     
    Voyutichi подобається це.
  5. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    коли насос стоїть, що з котлом? Куди скидується лишнє тепло?
     
  6. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    А тут саме інтересне коли температура на дворі піде в плюс , а хата утеплена то деколи котел і взагалі топити не треба було .
    Правда така комбінація відбувається з газовим котлом , коли насос відключився після заданої температурі термостаті , батареї холодні в хаті плюс 18 градусів , котел просто працював сам на себе підтримуючи гарячу воду в котлі..
    А ось з твердопаливним сложніше , тяжко вгадати палити чи не палити коли на дворі температура скаче від 5 градусів до 20 градусів .
     
  7. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    Його просто не має, коли насос стоїть то на котлі тепература підростає від 2 до 5 градусів, циркуляція проходить через перемичку, яка встановлена між подачею і обраткою це для того щоб обратка не була холодною.
     
  8. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Путем ЕЦ получается?
     
  9. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    Да ЕЦ.
     
    юриййй подобається це.
  10. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    vovazz25, На дом в СО не продавливает немного при стопе насоса и в каком положении у Вас кран на СО? И еще один вопросик, Вы разорвали ноль идущий с контролера на насос или насос от розетки?
     
    Останнє редагування: 5 лис 2014

Поділитися цією сторінкою